Guild Wars 2’de Yenilikler

Bu yazı 2 sene önce eklendi.
JeeWee

Guild-Wars-2-KY-Logo

Arena.Net’in başarılı oyunu Guild Wars 2, yeni güncelleştirme ile bir çok yeni özelliğe kavuştu.

Bunlardan ilki yeni PVP modu: Halihazırda başarılı PVP modlarına sahip GW2’de günün her saatinde seviyeniz her ne olursa olsun gayet dengeli savaşlar içerisinde bulunabiliyordunuz. Fakat bu PVP modunun sürekli kendini tekrarlamasının farkına varılmış olacakki yeni bir mod daha oyuna eklendi. Oyuna dahil olan yeni karakterler ile birlikte “Lord”ları öldürmeye çalışacağız. Tabi bu arada rakip takımında hedefi aynı olacak. Bu yeni modun oyunu daha da keyifli hale getireceğini söylemek mümkün.

Yeniliklerin devamında ise karşımıza oyuna dahil olan 3 yeni sınıf çıkıyor.

Turai Ossa: Bir çok MMORPG’de karşımıza çıkan kılıç kalkan ikilisine sahip bu karakter sonunda GW2’de de karşımıza çıkıyor. Tank ağırlıklı bir sınıf olaraktan diğer oyuncuları koruma yükümlülüğünü sırtına alıyor.

Nika : Aynı Turai Ossa gibi tank ağırlıklı olan bu sınıf ise sahip olduğu bufflar ile takım arkadaşlarını gizleyebilmekte.

Grymm Svaard: Ateşin gücünü kılıcıyla bizlere yansıtan assasin tarzı bu yeni sınıf ise oyuna yine artı katacak.

Sağlam oyuncu kitlesiyle gelişmeye devam eden Guild Wars 2, muhteşem grafikleri ve keyif veren oynanabilirliğiyle tercih edilebilecek kaliteli bir oyun. Oyunun incelemesine, resimlerine, duvar kağıtlarına ve sistem gerekliliklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar