GunZ: The Duel

Bu inceleme 7 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
GunZ: The Duel
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

[tabgroup]
[tab title=”İnceleme”]

Gunz: The Duel

GunZ: The Duel İnceleme

Not: GunZ The Duel sonlandırıldı.

GunZ: The Duel üçüncü kişi kamera açısıyla (TPS) oynanan bir aksiyon MMO oyunu. Piyasadaki en hızlı MMO oyunlarından biri olan GunZ hem ateşli silahlar hem de kılıçlarla savaşma imkanı sunuyor. Duvarlarda yürümek ve kılıcınızla kurşunları savuşturmak gibi gerçek üstü hareketlerle düşmanlarınızı yok etmeye çalışacağınız GunZ: The Duel anime ve aksiyon tutkunlarına hitap ediyor.

Kore’de uzun zaman önce yayınlanan ve yıllar sonra Avrupalı oyuncularla buluşan GunZ: The Duel MMO aksiyon oyunlarının ilk başarılı temsilcilerindendi. Bu yüzden GunZ’ın oldukça geniş bir oyuncu kitlesi var. Lobi mantığıyla savaşlara girebileceğiniz oyunda katılacak bir oda bulmakta sıkıntı yaşamıyorsunuz. 8 ayrı oyun modunda 16 kişilik karşılaşmalara katılabilirsiniz.

Grafik yönüyle günümüz oyunlarının gerisinde kalıyor GunZ. Teknik açıdan zamanın gerisinde bir oyun olsa da oynanış açısından hala keyif alabilirsiniz. Duvarlarda koşup düşmanlarınızın üzerine roket yağdırıp ardından katana ile doğramaya çalışmak  her oyunda bulabileceğiniz bir şey değil. Ayrıca oyuncuların keşfettikleri bazı teknik hatalar da oyunu daha eğlenceli yapıyor (youtube’da k-style, d-style olarak aratın ;)).

[/tab]
[tab title=”Ekran Görüntüleri”]


[/tab]
[tab title=”Video”]

[/tab]
[tab title=”Sistem Gereksinimleri”]

Minimum Gereksinimler:
İşletim Sistemi: Windows XP / 2000 / Vista
İşlemci: 500 MHz Intel P3
RAM:  256 MB
HDD: 1 GB
Ekran Kartı: Direct 3D 9.0 uyumlu

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows XP / 2000 / Vista / 7
İşlemci: 800 Mhz Intel P3
RAM: 512 MB
HDD: 1 GB
Ekran Kartı: GeForce 4 MX ve üstü
[/tab]
[/tabgroup]

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. tayfun dedi ki:

  güzel oyunda oynuyordum eskiden grafikleri kötü geliyor artık ama çok zor bi oyun combinasyonları fazla beceremiyorsun en az 7 ay fln oynadıktan sonra iyi bi oyuncu olabilirisn

 2. yunus dedi ki:

  kardeşim ben önceden oynuyordum 4 sene kadar oldu oynamayalı şimdi hesabımla giremiyorum galiba eskimiş kullanılamaz diyor ve ben yeni üyelik almak istiyorum ama bi türlü alamadım bana bi yardımcı olursan sevinirim .

 3. yunus dedi ki:

  face adresim yns3mres@hotmail.com buraya mesaj atarsan çok yardımcı olmuş olursun iyi günler