Heat Online

Bu inceleme 5 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Heat Online
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

[tabgroup]
[tab title=”İnceleme”]Heat Online

Heat Online İnceleme

Heat Online gerçekçi kontrolleri ve güzel grafikleri ile dikkat çeken bir MMO yarış oyunu. Daha çok arcade bir yarış tecrübesi sunan oyun, isminden fazla söz ettirmese de, hızlı yarışları ve türe has başarıyla uygulanmış özellikleri ile rakipleri arasından sıyrılıyor. Gerçekçiliği ve heyecanı bir arada yaşamak isteyen araba tutkunlarını buradan alalım..

Heat Online‘da başarı modifikasyonlar ve bonus özellikler kazandıran boost’lardan değil, oyuncunun becerisinden geçiyor. İlk yarışlarınızda çok başarılı sonuçlar alamamanız olası, çünkü oyuna ısınmak biraz zaman alıyor. Aynı bölgelerde tekrar yarışıp pistin ve zeminin handikaplarını kavradığınızda ya da zorlu kısayolları bulduğunuzda, biraz da şansın yardımıyla (rakipleriniz de hatalar yapabiliyor) yarışın galibi olabilirsiniz. Yine de çok fazla hata yapmanız durumunda rakipleriniz kesinlikle affetmiyor, o yüzden dikkatli sürmeye bakın.

Kontrollerle alakalı can sıkıcı bulduğum tek nokta, keskin virajları almanın zorluğu. Bunu aşmanın tek yolu keskin virajlara yaklaşırken yavaşlamak ve dönüş sırasında el freni kullanmamak. Drift ise şu haliyle gerçekten zorlu; drift ile bir virajı almaktansa duvara çarpıp dönmek daha kolay (ve daha hızlı) gibi görünüyor.

Grafik yönüyle ise Heat Online pek çok rakibinin açık ara önünde. İnce detaylarla işlenmiş mekanlar, göz alan ışık efektleri, araba modelleri ve partikül efektleri, hepsi gayet güzel görünüyor. Grafik seçeneklerinden sisteminize en uygun şekilde ince ayar yapmanız da mümkün; böylelikle düşük özelliklere sahip PC kullanan oyuncular da unutulmamış. Ek olarak yarışacağınız kamera açısını da belirleyebiliyorsunuz.

Her yarış oyununda bulunan modifikasyon seçenekleri Heat Online‘da da bulunuyor. Yarış sonrasında aracınıza yeni parçalar almak için kullanabileceğiniz para ve tecrübe puanı kazanıyorsunuz. İlk başladığınızda aracınızı güzelleştirecek parçaları satın alacak paranız olmuyor ve bunun için öncelikle sayısız yarıştan geçmeniz gerekiyor; yine de modifikasyon seçeneklerinin olması Heat Online‘ı daha büyük ve uzun süreli oynanabilir bir oyuna dönüştürüyor. Boyasından motoruna kadar aracın her özelliğini geliştirebilirsiniz. Buradaki tek sorun oyun içi mağazada satın alacak parçaların sayısının biraz kısıtlı olması.

Heat Online ayakları yere basan ve eğlenceli bir MMO yarış oyunu. Eğer arabalara ilgiliyseniz ve yarış oyunlarına da merakınız varsa bu Heat Online‘ı denememeniz için hiç bir neden yok. Güzel grafikleri ve başarılı oynanabilirliğinin yanında, küçük kusurlarını göz ardı edebilirsiniz.

[/tab]
[tab title=”Ekran Görüntüleri”]


[/tab]
[tab title=”Video”]

[/tab]
[tab title=”Sistem Gereksinimleri”]

Minimum Gereksinimler:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: 1.8 Ghz Intel P4
RAM: 768 MB
HDD: 4 GB
Ekran Kartı: ATI 9600 / GeForce 6600+

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: 2.5 Ghz Intel P4
RAM: 1 GB
HDD: 5 GB
Ekran Kartı: ATI 9600 / GeForce 6600+ ve üstü
[/tab]
[/tabgroup]

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Türkiye’de Bugüne Kadar En Çok Oynanan 5 MMO

Türkiye’de Bugüne Kadar En Çok Oynanan 5 MMO

Günümüzde bitmek bilmeyen MMO oyunlarının en çok vurduğu ülkelerden birisi Türkiye olmak üzere geçmişten bugüne birçok MMO oyunu piyasaya çıktı ve oynandı. Genellikle genç ve orta yaşlı insanları hedef alan bir...

?
Puan
League of Angels II

League of Angels II

League of Angels II Oyun Tanıtımı İnsanlığa huzur getirmek, insanlığı karanlık dünyadan aydınlığa eriştirmek için hapsedilmiş meleklerin ruhunu bu karanlık dünyada serbest bırakmanız gerekiyor. Takımınızı topl...

9.3
Puan
Ogame

Ogame

Ogame Oyun Tanıtımı OGame, tarayıcı üzerinden oynanan, aksiyon ve uzayı birleştiren strateji oyunudur. Bu oyunda herkese bir gezegen verilmektedir.Oyunda ki amaç, savaş filolarını geliştirip, bulunduğunuz evre...

8.4
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. Oqushnan dedi ki:

  oyun süper kötü yanı speed hack fixlenmedi