Hitman Beklenen Yaması Geldi

Bu yazı 4 sene önce eklendi.
Blood

Kendine has hayran kitlesi olan Hitman, Hokkaido bölümüyle birlikte sezon finali yapmıştı. Yeni yamayla, oyuncuların birçok sorunu da çözüme kavuşuyor.

hitman-png-image

Yayıncı şirket Square Enix tarafından alınan kararla birlikte, bölüm bölüm yayınlanan Hitman, farklı tarzı ve uzun süredir beklenmesiyle birlikte, gündemde uzunca bir süre kalmayı başarmıştı. Oldukça kısa bir süre ise; son bölüm olan ve Japonya topraklarında geçen Hokkaido adlı bölümle birlikte, finalini yapmıştı. Tüm bu bilgilerin yanı sıra; oyunun yayıncı şirketi olan Square Enix tarafından yapılan açıklamayla birlikte, iki bölüm daha bizi bekliyor. Ancak bununla sınırlı kalmayacak. Uzun süredir beklenen ve nihayet bugün yayınlanan yama ile oyuncular derin nefes aldı.

Bilgisayar üzerinden oynayanlar için toplamda 2.1 GB boyutunda olan yeni yama; oyunun artık çevrimdışı olarak oynanma fırsatını oyunculara sunuyor. Oyun içerisinde kazandığınız tüm eşyaların, artık çevrimdışı moda da yansıtılmasını sağlayan bu yeni yama sayesinde, artık sunucuya bağlanamasanız ve çevrimdışı olarak oynasanız dahi; kazandığınız ve biriktirdiğiniz tüm eşyalar sizinle kalıyor.

hitman-pc

Oyunun artık sonuna gelmiş oyuncular için oldukça geç bir yama diyebiliriz. Ancak yeni başlayanlar için, oldukça güzel bir olanak sunuyor.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
Zayt

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

3 sene önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar

Yorum yapıldı

avatar