Hitman İlk Sezon Göründü

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

Bir önceki Hitman haberimizden hatırlayacağınız gibi, çıkacak yeni Hitman oyunu parçalar yani bölümler halinde sunulacağını söylemiştik. Şimdi ise, Hitman’ın ilk bölümünden detaylar ortaya çıktı.

Hitman-Game-Wallpapers14

Sinema sektöründe çekilen filmler, yayınlanan video oyunları derken, ciddi bir kitleye ulaşmayı başaran Hitman, yeni oyunuyla da sevenlerini etkilemeyi başarmayı planlıyor. Sadece Hitman ismine sahip olacak yeni oyun, bir önceki Hitman Absolution oyununun da devamı niteliğinde olacak. Her kesimden insanın beğenerek oynadığı ve farklı bir tarzıyla da dikkatleri çeken oyun için yeni video yayınlandı.

En büyük tepkiyi bölümler halinde yayınlanmasının açıklanmasıyla birlikte alan oyun, önümüzdeki hafta ilk bölümünü yayınlayarak sevenlerinden not alacak. Bir önceki oyunda da geliştirici şirket olan IO Interactive tarafından geliştirilecek yeni oyunda yayımcı şirket konumunda ise, Square Enix bulunuyor. Yayınlanan bilgi videosuna baktığımız zaman, yine başrol’de olacak Ajan 47’nin, diğer oyunlarda olduğu gibi; dünyanın değişik yerlerinde farklı ve zorlu görevlerle birlikte, değişik kıyafetlerle karşımıza çıkacağını görebiliyoruz.

Çıkacak olan yeni oyun Hitman, 11 Mart tarihinde PlayStation, PC ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar