Hitman İlk Sezon Göründü

Bu yazı 3 sene önce eklendi.
Blood

Bir önceki Hitman haberimizden hatırlayacağınız gibi, çıkacak yeni Hitman oyunu parçalar yani bölümler halinde sunulacağını söylemiştik. Şimdi ise, Hitman’ın ilk bölümünden detaylar ortaya çıktı.

Hitman-Game-Wallpapers14

Sinema sektöründe çekilen filmler, yayınlanan video oyunları derken, ciddi bir kitleye ulaşmayı başaran Hitman, yeni oyunuyla da sevenlerini etkilemeyi başarmayı planlıyor. Sadece Hitman ismine sahip olacak yeni oyun, bir önceki Hitman Absolution oyununun da devamı niteliğinde olacak. Her kesimden insanın beğenerek oynadığı ve farklı bir tarzıyla da dikkatleri çeken oyun için yeni video yayınlandı.

En büyük tepkiyi bölümler halinde yayınlanmasının açıklanmasıyla birlikte alan oyun, önümüzdeki hafta ilk bölümünü yayınlayarak sevenlerinden not alacak. Bir önceki oyunda da geliştirici şirket olan IO Interactive tarafından geliştirilecek yeni oyunda yayımcı şirket konumunda ise, Square Enix bulunuyor. Yayınlanan bilgi videosuna baktığımız zaman, yine başrol’de olacak Ajan 47’nin, diğer oyunlarda olduğu gibi; dünyanın değişik yerlerinde farklı ve zorlu görevlerle birlikte, değişik kıyafetlerle karşımıza çıkacağını görebiliyoruz.

Çıkacak olan yeni oyun Hitman, 11 Mart tarihinde PlayStation, PC ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

1 sene önce
Zayt

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

2 sene önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar