Immortal King (IK)

Bu inceleme 7 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Immortal King (IK)
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

Immortal King - IK

Immortal King İnceleme

Immortal King, size savaş tanrıları tarihinin en stratejik web oyununu gösterecek

SLG & RPG bileşimi yeni oyunun markası Immortal King (kısaca IK) 18 Ağustos 2011 tarihinde resmi olarak piyasaya girmiştir. IK 5 milyondan fazla aktif oyuncusu olan 337.com platformu tarafından geliştirilen ilk SLG & RPG oyunudur. Oyun içeriği mükemmel PVE ve PVP unsurları ile kombine edilmiştir ve oyunculara tamamen yepyeni bir oyun türü sağlamaktadır. Oyun Almanya, Polonya ve Brezilya’da piyasaya girdiğinden bu yana eleştirel övgü kazandı. Şimdi de web oyun pazarının favorilerinden biri. Daha fazla bilgi için www.337.com a bakınız.

Oyunun fonunda Yunan mitolojisinden Zeus, Hades ve Poseidon vardır. Üçlü bir çatışma durumu oyuncuları kırmaya hazır. Siz, yüzlerce kahramanın içinden en iyi orkestrayı, onlarca silahı ve farklı oluşumları seçmelisiniz ve savaşı kazanmalısınız. Savaş oldukça heyecan verici ve özel efektler tam anlamıyla muhteşem. Güneşi saklamak için orada yeterince çok sayıda bayrak var. Altın zırhlı askerler ve demir atlar, her şey sizin tarafınızdan tecrübe edilmeli.

Büyük savaşın SLG oturumu dışında, aşama sistemi IK‘deki karakteristiklerinden biridir. Medusa, Atina ve Apollon gibi tüm oyuncular için açılan birkaç büyük örnekleri vardır. Her bir aşamayı geçtiğinde zengin ödüller senin olacak.

Immortal King’e şimdi katıl! www.337.com

Immortal King – IK Ekran Görüntüleri

 

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. Totem23 dedi ki:

  Oyun içi efektler level atladıkça bayaa etkileyici.. tutacağını düşünüyorum.. diğerlerinden farklı ve strateji hayranlarına hitap eden bir oyun..