Iron Maiden Oyunu Mobil Platformda!

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

Dünyanın en fazla sevilen ve önde gelen Heavy Metal Grupları arasında yer alan Iron Maiden için geliştirilen ve yakın zamanda ulaşacağımız Video Oyunu için ilk video yayınlandı.

Günümüzde Metal Grupları arasında en popüler ve en kalitelileri arasında olan Iron Maiden grubu, ilk olarak 1975 yılında kurulmuştu. Grup için geliştirilmekte olan ve hayranlarının sürekli takip ettiği video oyunu için ise, ilk video yayınlandı. Iron Maiden: Legacy of The Beast ismiyle piyasaya sürülecek olan video oyunu, RPG türüyle insanlara ulaşan bir yapıt olması bekleniyor.

Oyunu geliştiren Roadhouse Interactive firması, oyunda ana karakter olarak grubun maskotu olarak bilinen Eddie’i belirledi. Grubun maskotu olan Eddie ile birlikte, albümlerin kapaklarında yer alan canavarlalar savaşabileceğiniz gibi, zamanda yolculuk şansına da erişeceksiniz.

Yayınlanacak olan oyunun farklı ve çekici olacak bir diğer özelliği ise, hiçbir yerde bulamayacağınız ve daha önceleri duyulmamış olan Iron Maiden grubuna ait müziklerin yer alması olacaktır. Oyunculara ücretsiz olarak sunulacak bu müziklere ve oyuna, Android ve iOS tabanlı akıllı telefonlardan erişilebilecek.

Çıkışı için yaz aylarının işaret edildiği bu yeni yapımın, Metal Müzik severleri ve özellikle Iron Maiden hayranları için büyük eğlencelere yol açması bekleniyor.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar