Iron Maiden Oyunu Mobil Platformda!

Bu yazı 3 sene önce eklendi.
Blood

Dünyanın en fazla sevilen ve önde gelen Heavy Metal Grupları arasında yer alan Iron Maiden için geliştirilen ve yakın zamanda ulaşacağımız Video Oyunu için ilk video yayınlandı.

Günümüzde Metal Grupları arasında en popüler ve en kalitelileri arasında olan Iron Maiden grubu, ilk olarak 1975 yılında kurulmuştu. Grup için geliştirilmekte olan ve hayranlarının sürekli takip ettiği video oyunu için ise, ilk video yayınlandı. Iron Maiden: Legacy of The Beast ismiyle piyasaya sürülecek olan video oyunu, RPG türüyle insanlara ulaşan bir yapıt olması bekleniyor.

Oyunu geliştiren Roadhouse Interactive firması, oyunda ana karakter olarak grubun maskotu olarak bilinen Eddie’i belirledi. Grubun maskotu olan Eddie ile birlikte, albümlerin kapaklarında yer alan canavarlalar savaşabileceğiniz gibi, zamanda yolculuk şansına da erişeceksiniz.

Yayınlanacak olan oyunun farklı ve çekici olacak bir diğer özelliği ise, hiçbir yerde bulamayacağınız ve daha önceleri duyulmamış olan Iron Maiden grubuna ait müziklerin yer alması olacaktır. Oyunculara ücretsiz olarak sunulacak bu müziklere ve oyuna, Android ve iOS tabanlı akıllı telefonlardan erişilebilecek.

Çıkışı için yaz aylarının işaret edildiği bu yeni yapımın, Metal Müzik severleri ve özellikle Iron Maiden hayranları için büyük eğlencelere yol açması bekleniyor.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

1 sene önce
Zayt

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

2 sene önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar