Joygame ile iPad 3 Kazanın!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
Denizcan

Darkorbit iPad Kampanyası

Bu fırsat kolay ele geçmeyeceği için hemen konuya dalıyorum MMOTR ailesi,

16 – 17 Haziran 2012 tarihleri arasında Darkorbit ve Seafight oyunlarına Joygame hesaplarınızla girerek iPad kazanma şansı elde edebilirsiniz!

İlk olarak 16 Haziran 2012’de (bugün) Darkorbit’e http://www.joygame.com/darkorbit/ adresinden joygame hesabınızla giriş yapın.

Hemen sonra 17 Haziran 2012’de Seafight’a http://www.joygame.com/seafight/ adresinden yine joygame hesabınızla giriş yapıyorsunuz.

*Not: 2 oyunada belirtilen günlerde girmek zorundayız.

Kazananlar tahminen 18-20 Haziran arası belli olacak.

Sitede ilginç bir de not var:

“Unutmayın ne kadar çok hesapla giriş yaparsanız o kadar çok kazanma şansınız artar!”

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. Jum-TR dedi ki:

    Bu kadar iğrenç ve düşük bir firma görmedim arkadaş. Oyuncu üye sayısını yuksek göstererek reklam yapmak. Söyledikleri uyarıda resmen millete sahtekarlık yolunu gösteriyorlar.Artik bu firmanın değil oyununu oynamak ismini bile duymak istemiyorum.

  2. Samet dedi ki:

    Olcak şey değil bu ya :/