Joygame’den Battle of The Immortals Hakkında Yeni Detaylar

Bu yazı 4 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Battle of The Immortals Joygame

Türkiye’nin lider oyun şirketlerinden olan Joygame büyük bir projeye daha imzasını attı. Avrupa ülkelerinin en beğenilen MMORPG oyunlarından olan Battle of The Immortals (BOI) artık Türkiyede! Joygame’in uzman kadrosu ve alt yapısı ile geliştirdiği Battle of The Immortals (BOI) tamamen Türkçe ve Türkiye lokasyonlu sunucuları ile Türk oyuncularla buluşmaya hazır.

Haziran ayı içerisinde kapalı beta olarak açılacak olan Battle of The Immortals (BOI), Merdümgriz, Tegin, Bledar, Solbon, Khaman ve Thrin  olmak üzere 6 farklı ölümsüz ile karşımıza çıkıyor. Seviye sınırı 115 olarak tanımlanan bu oyunda alışılmış MMORPG oyun konseptlerini bir kenara bırakın. Fantastik karakter görünümleri, binekler, yardımcılar ve haritalarının yanı sıra Battle of The Immortals (BOI) ile mitolojik bir maceraya hazır olun.

Battle of the Immortals açılış sürecini ve sonrasını Facebook ve Twitter adreslerinden ve www.joygame.com/battle-of-the-immortals resmi internet sitesinden takip edebilirsin.

Benzer Yazılar

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

4 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Halo Wars 2 İçin Yeni Video

4 ay önce
Blood

Microsoft şirketinin ürünü olan Halo Wars 2 için, yeni bir fragman yayımlandı. Microsoft’un oyun dünyasına kazandırdığı en önemli oyun serilerinden olan Halo Wars 2, RTS tarzında karşılaşacağımız nadir ...

Yazıyla İlgili Yorumlar