Knight Online World Achievement Sistemi

Bu yazı 4 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Knight-Online-Achievement

Türkiye’nin en sevilen MMORPG oyunlarından biri olan Knight Online’da yenilikler bitmek bilmiyor!

Her geçen gün yeni özellikleri bizlerle buluşturmaya devam eden Knight Online ekibi yine oldukça önemli bir güncellemeyi oyunun sevenlerine sundu. 21 Ocak 2014 tarihli güncelleme ile birlikte oyuna eklenen Achievement Sistemi ile artık Knight Online oynamak daha bir eğlenceli olacak.

Bir yandan oyun oynamaya devam ederken bir yandan da Achievement Sistemi’nin size verdiği sayısız özelliği kullanarak karakterinizin gücüne güç katmanız mümkün.

Achievement Sistemi’ne, Knight Online’ın ana menüsünde bulunan “Achieve” seçeneğine tıklayarak ya da sohbet penceresine /achieve komutunu yazarak erişebilirsiniz.

Knight Online’da Achievement görevlerini tamamlayarak çok sayıda ünvan, Achievement puanı ve birbirinden çeşitli hediyeleri kazanabilirsiniz. Konu ile ilgili foruma gitmek için tıklayın.

Knight Online Achievement Sistemi

Benzer Yazılar

God Of War 4

5 ay önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor.Güzel bir K...

Metin2 Her Geçen Gün Büyüyor

5 ay önce
riza.altiner

Bildiğimiz gibi internet kafelerin olmazsa olmazı bir online oyundur. Oyun gençlerin ve yetişkinlerin oynadığı bir olmakla beraber birçok kullanıcısı bulunmaktadır.Oyunu eskiden bende çok oynardım. Market a...

Yazıyla İlgili Yorumlar