Knight Online World Achievement Sistemi

Bu yazı 3 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Knight-Online-Achievement

Türkiye’nin en sevilen MMORPG oyunlarından biri olan Knight Online’da yenilikler bitmek bilmiyor!

Her geçen gün yeni özellikleri bizlerle buluşturmaya devam eden Knight Online ekibi yine oldukça önemli bir güncellemeyi oyunun sevenlerine sundu. 21 Ocak 2014 tarihli güncelleme ile birlikte oyuna eklenen Achievement Sistemi ile artık Knight Online oynamak daha bir eğlenceli olacak.

Bir yandan oyun oynamaya devam ederken bir yandan da Achievement Sistemi’nin size verdiği sayısız özelliği kullanarak karakterinizin gücüne güç katmanız mümkün.

Achievement Sistemi’ne, Knight Online’ın ana menüsünde bulunan “Achieve” seçeneğine tıklayarak ya da sohbet penceresine /achieve komutunu yazarak erişebilirsiniz.

Knight Online’da Achievement görevlerini tamamlayarak çok sayıda ünvan, Achievement puanı ve birbirinden çeşitli hediyeleri kazanabilirsiniz. Konu ile ilgili foruma gitmek için tıklayın.

Knight Online Achievement Sistemi

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar