Kristal Kanatlar

Bu inceleme 6 sene önce eklendi.
horseman
Kristal Kanatlar
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

Kristal Kanatlar

Kristal Kanatlar İnceleme

Avrupa’da çok sayıda oyuncusu bulunan Crystal Saga, yayımcı 9919 aracılığıyla Kristal Kanatlar adıyla karşımıza çıkıyor. İndirmeden tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz Türkçe olarak sunulan MMORPG türündeki Kristal kanatlar şimdiden yüksek sayıda oyuncu kitlesi edindi. Bu sayede oyundaki rekabet ortamının ileri düzeyde olacağını söyleyebiliriz. Kristal Kanatlar 2.5D grafiklere sahip olmasına rağmen eğlenceli içeriği sayesinde oyuncuları sıkmayan bir atmosfere sahip.

Kristal Kanatlar’da rahip, büyücü, katil, okçu ve şövalye olmak üzere 5 farklı sınıf bulunuyor. Karakter yaratırken görünümle alakalı çok fazla seçenek sunulmamış. Her level atladığında vereceğiniz statü puanları ve fazla sayıda yetenek arasından yapacağınız seçimler aracılığıyla karakterinizi kişiselleştirebilirsiniz.

Karakterlerin sahip olduğu fazla sayıda yetenekler ve gelişmiş görev sistemi sayesinde PvE ve PvP bakımından gelişmiş bir oyun olan Kristal Kanatlar’da yapacağınız görevler seviye atlamada sizin en büyük yardımcınız olacak. Aldığınız görevde belirtilen yere bir tıklamayla otomatik olarak gidebilirsiniz. Bu da görevleri daha kolay yapmanızı sağlayacak. Afk modu sayesinde oyunda olmadığınız süre boyunca karakteriniz otomatik olarak yaratık öldürebilecek. Afk moduna girmek için Afk modu kartlarına sahip olmanız gerekiyor. Afk modu kartlarını görevler aracılığıyla, online bulunduğunuz süre boyunca elde edeceğiniz kartları birleştirerek ve premium shop aracılığıyla elde edebilirsiniz.

Kristal Kanatlar Browser Oyunu

Etkinlikler ve günlük görevler aracılığıyla çeşitli hediyeler ve altın kazanabilirsiniz. Özellikle altın elde edebilmek için günlük görevlere ihtiyacınız olacak. Çok iyi özelliklere sahip ekipmanlar elde edebilmek için ise grup halinde zindanlara girmeniz gerekiyor. Bu zindanlar sayesinde yüksek özelliklere sahip ekipmanlar elde edebilirsiniz. Oyun içindeki sıralama tablosu aracılığıyla oyun içinde önde gelen oyuncuları görebilirsiniz.

Birlik sistemi, binek sistemi, evcil hayvan sistemi, kanat sistemi, birleştirme sistemi, onur sistemi ve PK modu gibi birçok özelliğin bulunduğu Kristal Kanatlar web tabanlı diğer oyunlara göre çok geniş bir dünyaya sahip.

Birlik Sistemi: Oyundaki diğer oyuncularla birleşerek, birlik kurabilirsiniz. Birlik kurmak için en az 30.seviyeye ulaşmanız gerekir. Birlikler arası savaşlara katılarak birliğinizin gücünü kanıtlayabilirsiniz.

Binek Sistemi: Görevler ve premium shop aracılığıyla binek hayvanı edinebilirsiniz. Binek hayvanlarınızı geliştirerek, daha hızlı hareket edebilir ve daha fazla tecrübe puanı edinebilirsiniz.

Evcil Hayvan Sistemi: Yakalayarak elde ettiğiniz evcil hayvanlarınız, yapacağınız savaşlarda size yardımcı olmaktadır. Bu konuda da gelişmiş bir yapıya sahip Kristal Kanatlar‘da evcil hayvanınız her level atladığında statü puanlarını kendiniz verebiliyor, hayvanınızı geliştirerek ek özellikler edinmesini ve farklı tiplere dönüşmesini sağlayabiliyorsunuz.

Kanat Sistemi: Görevler ve oyun içi yaratıklardan elde edebildiğiniz kanatlarınız size güzel bir görünüm ve ek özellikler kazandırmaktadır. Kanatlarınızı geliştirerek gücünüzü daha da arttırabilirsiniz.

Birleştirme Sistemi: Ekipmanlarınızı birleştirerek daha da güçlendirebilirsiniz. Birleştirme için kullandığınız materyallerin sayısı arttıkça başarı oranı da o kadar artacaktır. Maksimum materyal koyma kapasitesi 4’tür.

Onur Sistemi: Görevler ve level atlayarak onur puanları elde edebilirsiniz. Bu sayede çeşitli ünvanlara sahip olabilirsiniz.

PK Modu: Barış modundan çıkarak diğer oyunculara saldırabilirsiniz. Serbest bölgede oyunculara yapacağınız saldırılarda isminiz kırmızı olmaktadır. İsminiz kırmızı iken başka bir oyunu tarafından öldürülürseniz üzerinizdeki veya çantanızdaki eşyalar yere düşebilir.

Tarayıcı üzerinden oynanan bir oyun olmasına rağmen geniş dünyası, eğlenceli atmosferi ve geniş oyuncu kitlesiyle (özellikle de PC’nizin sistem özellikleri düşükse) Kristal Kanatlar‘ın iyi bir MMORPG olduğunu söyleyebiliriz.

Kristal Kanatlar browser oyununa kayıt olmak ve hemen oynamaya başlamak için oyunun resmi sitesi: http://kktr.9919.com/

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. kameal dedi ki:

  nasıl saldırılıyor gm

 2. Ebubekir dedi ki:

  Gerçektende çok iyi bir oyun buna benzer browser oyunlarda ticaret grup pazar ve benzeri şeylere rastlamadım oynun grafikleri düşük olmasına rağmen bence harika bir oyun oyunda afk modu da süper bir şey oyuncalar kolaylıkla kasılabiliyorlar ve oyunda süper şeyler olacağına inanıyorum baya bi oynucağım galiba :))

 3. berke dedi ki:

  slmlar acaba etkinlik ustası hediye kodu bilen( S13-rey1881 ) pm atın açık olduğumda

 4. özgür dedi ki:

  Aslında oyuna kötü diyemeyiz ama bunun gibi birçok oyun var oyunun 2.5D olarak yaratılması herkezi heyecanlandırıyor heralde ama o kadar da iyi grafikleri yok oynadıklarımdan örnek vermem gerekirse drakensang online ve sherwood dungeon diyebilirim (sherwood dungeon savaş üzerine değil çoğunlukla arkadaşlık üstüne oynanan bi oyun ama hem savaşıp hem arkadaş edinebilirsiniz 😀 ) bu tür oyunların misal darkblood 2d mekanlar üzerine 2.5D yada 3D karekterler yerleştirilmesi oyunu çok sade kılıyor ama herkezi akrarına saygılı davranmak gerekir 😀

 5. özgür dedi ki:

  Edit : herkeziN KARARINA saygılı davranmak gerekir yanlış yazım.

 6. İsimsiz Nick dedi ki:

  Arkadaşlar çok iyi bir oyun.Ticaret oyunu gibi birşey.Zaten Peygamber efendimiz de ticaretle uğraşmayı sever.

 7. zebralera dedi ki:

  oyle 86 lwl lider çarım var o turuncu ejderli arkadasım oyunda ;D süper oynuo