Lanista Wars

Bu inceleme 5 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Lanista Wars
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

Lanista Wars

Lanista Wars İnceleme

Dream Harvesters ekibinin web tabanlı MMO oyunu Lanista Wars, 3 yıllık dikkatli, detaycı bir araştırma-geliştirme ve güncelleme sürecinden sonra bir adet yeni evrenle oyuncuların beğenisine sunuldu. Görsel ve mekanik olarak bir çok değişim süreci geçiren Lanista Wars, son haliyle browser oyunu severlerin dikkatini çekecek gibi gözüküyor.

Adını Roma döneminde savaşçı köleler satın alarak arenalarda dövüştüren Lanistalardan alan oyun, konseptini de bunun üzerine kurmuş. Oyuncu, gladyatörlerden takımını hazırlayıp maçlarda stratejisini savaşçılarının özelliklerine göre ayarlayarak maçlarda aktif olarak yönetir. Bu maçlardan sonra kazanarak saygınlığını arttırmaya çalışır ve şehirdeki diğer lanistalarla rekabet eder. Bu arada gelirini arttırabilmek için iş yerleri açabilir, diğer Lanistalarla birleşerek organize suçlar işleyebilir. İttifaklar kurarak kendi yerini sağlama alabilir, diğer Lanistalara karşı dostluklar kurabilir. Aynı zamanda rakiplerine karşı yer altı faaliyetleri sürdürebilir.

Lanista Wars Browser Oyunu

Oyuncunun dövüşlerde yer alabilmesi için 6 adet savaşçıya sahip olması gerekiyor.  Oyun içerisinde 5 farklı ırk mevcut, bu ırklardan her biri farklı bir özelliğe sahip ve oyun stratejisi bu özellikler üzerine kuruluyor.  Her silahın başka bir silaha ve zırha karşı üstünlüğü var, bu da stratejinin önemini arttırıyor. Dövüş sisteminde ırkların özel yetenekleri de mevcut. Bu yetenekler doğru yerde, zamanda ve savaşçıda kullanılmadığı takdirde etkisiz kalabiliyor. Belirli bir şans oranına bağlı olarak savaşçılar kendi ırk özelliklerini saldırılarında uygulayabiliyor. 3 boyutlu sistem sayesinde atmosfer etkileyici bir hale gelmiş.

Lanista Wars Tarayıcı Oyunu

Rakibi yıpratmanın tek yolu arenada kazanmak değil. Oyun bu noktada kullanıcılara farklı yöntemler sunuyor. Hırsızlar, suikastçiler, organize suçlar gibi aksiyonlarla Lanistalar rekabete arena dışında da devam ediyor. Bu tarz saldırılara karşı güvenliği arttırmak gerekiyor. Diğer Lanistalarla lonca kurarak veya müttefik olarak kervan basma vb. suçlar işlenebiliyor ve bunlar geliri arttırıyor.

Lanista Wars MMO

Oyun içerisinde ödüllü turnuvalar da mevcut. Bu turnuvalar sayesinde Lanistalar saygınlığını arttırarak isimlerini duyurabiliyorlar.

Lanista Wars’a nasıl kayıt olurum?

Lanista Wars‘a kayıt olmak için oyunun resmi sitesini (http://www.lanistawars.com/) ziyaret edin ve “Hemen Oyna” butonuna tıklayarak kullanıcı bilgilerinizi belirleyin.

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar