League Of Legends ‘e Yeni Bir Şampiyon!

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

MOBA oyun türünün en iyisi olan League Of Legends oyununa, yeni bir şampiyon geliyor. Jhin isimli şampiyonun özellikleri ve detayları haberimizde..

league-of-legends-yeni-şampiyon-jhin-deadeye

Dünyada ve ülkemizde en fazla oynanan oyunlar arasında olan League Of Legend’e yeni güncellemeler ve eklenen şampiyonlar devam ediyor. Hiç şüphe yok ki, yapımcı şirket ne kadar emek harcarsa, oyunda o kadar tercih edilir ve sevilir ki, öyle de oluyor.

Bu sayede, oyundan hiçbir zaman sıkılmayan ve sürekli yeniliklerle karşılaşan oyuncuları, oyunda tutabilir ve süreklilik sağlayabilirlerdi. Riot Games ise, bu durumu oldukça güzel sağlıyor.

League Of Legends oyununa yeni eklenecek olan şampiyona baktığımız zaman, Jhin ismini taşıdığını görüyoruz. ADC rolünde, yani nişancı rolünde yer alacak olan şampiyon, hem özellikleri ve yetenekleri, hem de dış görüntüsüyle oldukça ilgi çekici. Şimdiden büyük bir ilgi toplayan şampiyonu satın alarak oynamak isteyen oyuncular, gün saymaya başladı.

rxpGTwy

128 adet şampiyona sahip olan oyun, 1 adet daha ekleyerek bakalım nasıl bir başarı sergileyecek.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

4 hafta önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

5 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar