Legend of Edda

Bu inceleme 8 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Legend of Edda
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

[tabgroup]
[tab title=”İnceleme”]

Legend of Edda

Legend of Edda İnceleme

Legend of Edda, chibi tabir edilen renkli anime tarzı grafiklere sahip fantastik bir 3D MMORPG. Oyun keskin görselleri ve oyunculara çok sayıda seçenek sunan detaylı sınıf sistemiyle dikkat çekiyor. Legend of Edda‘nın hızlı oyun stiline instanced dungeon’lar ve realm vs realm PvP seçenekleri eşlik ediyor.

Oyun hoş renkli grafiklere sahip fakat kullanılan tarz nedeniyle harika bir bilgisayara sahip olmanızı gerektirmiyor. Tasarımlar Ragnarok Online‘dakileri andırıyor. Legend of Edda‘nın hikayesi kısmen Yunan mitlerine dayanıyor. Olympus’un tanrıları titanlar ile savaşıyorlar. Karakter yaratımından önce Olympus veya Titan’ı temsil eden iki fraksiyondan birini seçmeniz gerekiyor. Başlangıçta altı sınıftan birini seçiyorsunuz; warrior, swordsman, assassin, archer, cleric ve wizard. Gaiyan Town‘da başladığınız maceranızda fare öldürmek gibi sıradan görevlerle alıştırma turlarını tamamlıyorsunuz. Oyunun kontrollerine alışmak MMORPG oyuncuları için hiç zor olmayacaktır.

Çizgisel ilerleyişi küçük bir eksi olarak görünse de, şirin görünümlü ama aynı zamanda ayakları yere basan bir MMORPG arıyorsanız Legend of Edda‘dan başka yere bakmayın.

[/tab]
[tab title=”Duyurular”]
30 Nisan 2011

Legend of Edda Chapter 2: Return of the God yayınlandı. Eklenti ile birlikte 360 derece kamera açısı, yeni haritalar, yeni zindanlar, guild skill sistemi ve yeni job class’lar geldi. Ayrıca seviye sınırı 56’ya yükseltildi.
[/tab]
[tab title=”Ekran Görüntüleri”]


[/tab]
[tab title=”Video”]

[/tab]
[tab title=”Sistem Gereksinimleri”]

Minimum Gereksinimler:
İşletim Sistemi: Windows  2000 / XP
İşlemci: Intel Pentium 4 1.0 Ghz
RAM:  1 GB
HDD: 2 GB
Ekran KArtı: DirectX 9.0c destekli

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: Intel Pentium 4 1.8 Ghz
RAM: 2 GB veya üstü
HDD: 3 GB
Ekran Kartı: DirectX 9.0c destekli
[/tab]
[/tabgroup]

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. SandaiKitetsu dedi ki:

  Abi bunu bile denedim yaa ama güzel sayılır ,standart bir anime sabırla kasıp savaşlara katılırsanız çok oyunculu savaş alanları var eminim ki saracaktır ben keyif aldım oynarken 3,4 ay kadar önce oynadım baktım yorum yazan yok,merak edenlere tavsiye ederim doğrusu.

 2. Joiii dedi ki:

  —Oynadığım en zevkli mmorpg oyunu.— US serveri EU serverinden çok geri kaldı bahanesiyle serveri kapatıp 2012 de açacaklarını söylemiştiler. şubat 2012 deyiz hala açılmadı. EU serveri de çok farklı hiç beğenmemiştim.Oynamaya devam edecektim ama oyunu Almancaya çevirdiler. Herneyse ..Oyunda birsürü savaş etkinliği var. Savaşlarda God point kasıp rütbenizi arttırabiliyorsunuz.(havalı görünüyor), komutan olabiliyorsunuz..Çok güzel crafting olayı var. Canavarlardan düşen her itemi kullanıyorsunuz., bunun dışında + basma olayı ve craftingle rare itemler yaratmak falan ‘her şey çok iyiydi.’Yazı yazmaktan pek anlamam ve bayağı unutkan biriyim bu kadar yazabildim. Birçok mmorpg oyununu denedim ve bunu gerçekten ÇOK BEĞENDİM.

 3. sakal122 dedi ki:

  Daha çok animeye benzeyen oyunlara bakıyorum buda onlardan biri rusty hearts ı indiricem beğenmessem burada bir sürü anime tarzı oyunu tanıtmış hepsini deniyeceğim…