Legend of Martial Arts

Bu inceleme 7 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Legend of Martial Arts
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

[tabgroup]
[tab title=”İnceleme”]

Legend of Martial Arts

Legend of Martial Arts İnceleme

Not: Legend of Martial Arts sonlandırıldı.

Beta sırasında Kung Foo! ismiyle duyurulan Legend of Martial Arts anime tarzı grafiklere sahip fantastik bir 3D MMORPG. İki ırktan birini seçip yirminin üzerinde sınıfa yönelebileceğiniz Legend of Martial Arts, renkli, esprili ve büyük bir dünya sunuyor.

Perfect World, Ether Saga Online, Forsaken World ve Battle of the Immortals gibi oyunlarıyla tanıdığımız Perfect World Entertainment tarafından yayınlanan Legend of Martial Arts‘ın hikayesi Çin mitlerine dayanıyor. Türe pek yenilik getirmese de benzer MMORPG’lerden aşina olduğunuz mount, pet, PvP, crafting ve dungeon öğeleri Legend of Martial Arts‘da başarılı şekilde uygulanmış. Humans ve Reavers olmak üzere seçebileceğiniz iki ırk bulunuyor. Başlangıçta bir sınıf seçmiyorsunuz, bunun yerine 10. seviyeden itibaren yönelebileceğiniz çok sayıda sınıf (disciplines) bulunuyor.

Legend of Martial Arts‘ın en ilgi çekici yönlerinden biri edindiğiniz özel item’lerle farklı yaratıklara dönüşebiliyor olmanız. Özellikle Berserker sınıfı bu dönüşüm özelliğine dayansa da, tüm sınıflar bu item’leri kullanabiliyor. Görevlere kolaylıkla ulaşabilmeniz için Forsaken World’dekine benzer bir otomatik navigasyon sistemi kullanılmış. Haritada belli bir noktaya tıklayarak da karakterinizin doğrudan oraya gitmesini sağlayabiliyorsunuz.

Legend of Martial Arts piyasadaki pek çok oyunla benzerlik taşısa da işini iyi yapan bir oyun. Çizgisel ilerlese de sınıf seçeneklerinin bolluğu Legend of Martial Arts‘ı denemeniz için bir bahane olabilir.

[/tab]
[tab title=”Ekran Görüntüleri”]


[/tab]
[tab title=”Video”]

[/tab]
[tab title=”Sistem Gereksinimleri”]

Minimum Gereksinimler:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: Pentium 4 1.5 GHz
RAM: 512 MB
HDD: 5 GB
Ekran Kartı: GeForce 4 Ti4200 64MB / ATI Radeon 8500 64MB

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: Pentium 4 2 GHz veya üstü
RAM: 2 GB
HDD: 14 GB
Ekran Kartı: GeForce FX 5200 128MB / ATI Radeon 9500 128MB
[/tab]
[/tabgroup]

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar