Lord of Ultima

Bu inceleme 7 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Lord of Ultima
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

Lord of Ultima İnceleme

Lord of Ultima kendine has pek çok özellik barındıran 2D bir browser MMORTS oyunu. Sıradan bir köy ile başlayıp çevrenizdeki toprakları büyük bir imparatorluğa dönüştürebilirsiniz. Ticaret, diplomasi, savaşlar, ittifaklar ve fetihler Lord of Ultima dünyasında bulacaklarınız arasında… ve tamamen Türkçe olarak.

Lord of Ultima oynanış yönüyle basitliği korurken engin bir strateji deneyimi yaşatmayı başaran nadir oyunlardan. Oyuna bir kasaba ile başlayıp kaynakları ele geçirmeniz ve yeni binalar kurup bunları geliştirmeniz gerekiyor. Binalarınızın stratejik yerleşimi kaynakların verimli kullanılması açısından önemli. İttifak kurmak da kritik bir önem taşıyor. Lord of Ultima‘da ayrıca raid yapabileceğiniz zindanlar da bulunuyor. Bu zindanlar NPC’ler tarafından korunuyor. Bu bölgelerden ekstra kaynaklar elde edebiliyorsunuz.

Oyunun en önemli eksisi ücret ödeyen oyunculara tanınan ayrıcalıkların dengesizlik yaratabiliyor olması. Buna rağmen piyasadaki en başarılı tarayıcı tabanlı strateji oyunlarından bir tanesi Lord of Ultima.

Lord of Ultima resmi sitesi: http://tr.bigpoint.com/games/lordofultima/

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar