Lost Saga

Bu inceleme 8 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Lost Saga
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

[tabgroup]
[tab title=”İnceleme”]

Lost Saga

Lost Saga İnceleme

Lost Saga, anime tasarımlı karakterlere sahip renkli grafikleri ve hızlı aksiyonuyla benzersiz bir 3D MMO dövüş oyunu. Bu tarzdaki ücretsiz MMO oyunları içerisinde en fazla çeşitliliğe sahip olanı hiç şüphesiz Lost Saga. Hepsi birbirinden farklı 100’ün üzerinde oynanabilir sınıf sizi bekliyor.

Lost Saga, Rumble Fighter ve Splash Fighters gibi oyunların izinden gidiyor. Fakat diğerlerinin aksine akıcı ve hızlı oyun stiliyle 16 oyuncuya kadar desteklenen arenalarda tam bir kaosla karşı karşıyasınız. Karakterler uzun mesafeli silah kullananlardan, buz büyücülerine kadar çeşitlilik gösteriyor. Tüm farklılıklara rağmen karakterler arasında iyi bir denge tutturulmuş. Tüm karakterler genellikle birisi alan etkili saldırı olmak üzere 4 farklı özel saldırı kullanabiliyor. Düşmanlarınızı arenanın dışına düşürdüğünüzde çok ciddi hasar verebiliyorsunuz. Başlangıçta sadece Shadow Assassin’e sahipsiniz fakat ilk karşılaşmanızdan sonra yeni karakterler açabiliyorsunuz. Oyundaki hero’ları satın almanız gerekiyor fakat ilk iki saatini ücretsiz deneyebiliyorsunuz. Bu iki saat yalnızca o hero ile oynadığınız süreyi kapsıyor. Karşılaşma sırasında her ölüşünüzde listenizdeki diğer bir hero ile spawn olabiliyorsunuz. Karakterleriniz seviye atlıyor ve onlara yeni eşyalar satın alabiliyorsunuz. Ayrıca oyun içinde öldürdüğünüz karakterlerin silahlarını ve kıyafetlerini de alabilirsiniz.

Oyunun tüm güzelliklerinin yanında oyun modu sayısı biraz az tutulmuş. Death match, team match, prisoner mode ve boss raid olmak üzere 4 mod bulunuyor. Death match’de tüm oyuncular birbirine saldırıyor. Team match’de iki takım olarak savaşıyorsunuz. Prisoner mode team match’in aynısı fakat öldükten sonra dirilmiyorsunuz. Boss raid’de tüm oyuncular bir boss’a karşı savaşıyorlar.

Lost Saga hiç şüphesiz piyasadaki en iyi dövüş MMO’larından biri. Oyundaki inanılmaz çeşitlilik ve iyi kotarılmış oynanış Lost Saga‘yı mutlaka denenmesi gereken bir oyun yapıyor.

[/tab]
[tab title=”Ekran Görüntüleri”]


[/tab]
[tab title=”Video”]

[/tab]
[tab title=”Sistem Gereksinimleri”]

Minimum Gereksinimler:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: Intel Pentium 4 1.2 Ghz veya AMD 1600+
RAM: 256 MB
HDD: 900 MB
Ekran Kartı: GeForce4 Ti 4200 veya ATI Radeon 9000

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: Intel Pentium 4 2.4 Ghz
RAM: 512 MB
HDD: 900 MB
Ekran Kartı: GeForce FX5200 veya ATI Radeon 9250
[/tab]
[/tabgroup]

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar