Lucent Heart

Bu inceleme 7 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Lucent Heart
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

[tabgroup]
[tab title=”İnceleme”]

Lucent Heart

Lucent Heart İnceleme

Lucent Heart yenilikçi arkadaşlık (dating) sistemi ile dikkat çeken bir fantastik 3D MMORPG. Grafiksel olarak anime stilini benimseyen oyun MMORPG türünün pek çok geleneksel özelliğini de barındırıyor. Lucent Heart‘da sekiz sınıftan birisiyle oynayabilir, zindanları keşfedebilir ve PvP’ye katılabilirsiniz.

Lucent Heart Uzak Doğu’da halihazırda oldukça popüler bir oyun. Arkadaşlık sistemi ön planda tutulmuş, bu sayede tören düzenleyerek bir başka oyuncuyla evlenme şansına bile sahipsiniz. Bu ilginizi çekmiyorsa (ki pek çok Türk oyuncu için öyle olacağını düşünüyorum) oyundan keyif alabileceğiniz geleneksel MMORPG elementleri de es geçilmemiş. Instanced dungeon’lar, raid’ler, pet’ler, mount’lar ve crafting sistemi artık her MMORPG’de olduğu gibi Lucent Heart‘da da mevcut. Yine de Lucent Heart oynanabilirlik açısından çoğu rakibinin gerisinde kalıyor. Hele ki Eden Eternal gibi bir oyun yeni yayınlanmış ve Dragon Nest yoldayken Lucent Heart‘da aradığınızı bulamayabilirsiniz.

Grafiksel açıdan da Lucent Heart‘ın ortalama bir oyun olduğu söylenebilir. Karakterler yeterince detaylı değil, animasyonlar daha akıcı ve görsel efektler daha etkileyici yapılabilirdi.

Başlangıçta seçebileceğiniz dört temel sınıftan daha sonra ikişer sınıfa geçiş yapabiliyorsunuz, ki bu yeterli sınıf çeşitliliği sağlıyor. Zodiac sistemi de oyunun artılarından. Her zodiac oyunculara farklı skill’ler ve büyüler kazandırıyor.

Ortalama bir Asya MMORPG’si olarak niteleyebileceğimiz Lucent Heart anime MMO oyunlarına ilgi duyuyorsanız deneyebileceğiniz bir tecrübe. Fakat ilk defa bir Anime MMORPG oynayacaksanız en iyi tercihiniz bu olmayabilir.

[/tab]
[tab title=”Ekran Görüntüleri”]


[/tab]
[tab title=”Video”]

[/tab]
[tab title=”Sistem Gereksinimleri”]

Minimum Gereksinimler:
İşletim Sistemi: Windows  XP / Vista / Windows 7
İşlemci: Pentium 4 1.2 GHz
RAM: 512 MB
HDD: 2 GB
Ekran Kartı: GeForce 4 Series 128MB ve üstü

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows  XP / Vista / Windows 7
İşlemci: Intel Core 2 Duo ve üstü
RAM: 1 GB
HDD: 3 GB
Ekran Kartı: GeForce 7600 256MB ve üstü
[/tab]
[/tabgroup]

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. dragon3n dedi ki:

  Oyun cok yonlu bır oyun harika düzel dusunulmus oyuna fazla bakamadık ama güzele benzıyor kesınlıkle oyuna girip bakın beğeneceksınız…