Mafia 3 Düzelmeye Başlıyor

Bu yazı 4 ay önce eklendi.
Blood

Oldukça fazla teknik sorunla piyasadaki yerini alan Mafia III, yeni güncelleme sayesinde; Nvidia için performansını %11 oranında yükseltti.

2k_mafia3_e3_bayou_drive

Uzun süre merak konusu olan, yıllarca hayranları tarafından beklenen ve sonunda yeni stüdyosu Hangar 13 tarafından geliştirilip, 2K Games tarafından da piyasaya sürülen Mafia III, ilk çıktığı gün 30 FPS sorunuyla karşılaştı. Ancak hemen ardından gelen güncelleme sonucunda, 60 FPS’e yükselmeyi başardı. Fakat tek sorun bu değildi.

Oldukça acele bir işçilik sonucu sunulan oyunda yaşanan problemler, grafik hataları başta olmak üzere; optimizasyon sorunlarıyla birlikte, oyunun müptelası olan oyuncuları bile hüsrana uğratmıştı. Bu durumun yaşanmasıyla birlikte, Hangar 13 stüdyosu, oyunu aceleye getiren 2K Games’i suçladı.

mafia-3-6

Yepyeni bir güncelleme sayesinde, ışıklandırmadaki detaylar, arayüzü ve performansta yaşanan hatalar giderildi. Nvidia ekran kartı kullanıcıları için %11 ile %15 arasında bir iyileştirme yaşanan oyun, stabil çalışmasıyla ilgi odağı olacak gibi görünüyor.

Ancak halen daha devam eden CPU sorununun giderilmesi için, kısa süre sonra güncelleme bekleniyor. Yeni güncellemeyi ise; Steam üzerinden indirmeniz mümkün.

Benzer Yazılar

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

4 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Halo Wars 2 İçin Yeni Video

4 ay önce
Blood

Microsoft şirketinin ürünü olan Halo Wars 2 için, yeni bir fragman yayımlandı. Microsoft’un oyun dünyasına kazandırdığı en önemli oyun serilerinden olan Halo Wars 2, RTS tarzında karşılaşacağımız nadir ...

Yazıyla İlgili Yorumlar