Mafia III Ne Zaman Çıkıyor?

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

Yılın en çok merak edilen oyunlarından olan Mafia III, uzun bir bekleyişin ardından muhtemel çıkış tarihi de sızdırıldı.

2916985-mafiaiii_harrassment

2K Games şirketinin en sevilen ve beğenilen serilerinden olan Mafia, çıkarttığı ilk iki oyunla birlikte muhteşem bir beğeni kazanmıştı. Özellikle ülkemizde muhteşem bir hayran kitlesine sahip olan bu oyun, senaryosunun oldukça güzel ve geniş bir oynanış sunmasıyla dikkatleri üzerine toplamıştı. Serinin üçüncü oyununda daha çok dünyaya açılmayı planlayan şirketin bu yeni yapımı, birçok oyun sever tarafından GTA V’e rakip olabilecek kapasitede büyük bir ilgi bekliyor.

Geçen yıl ilk olarak Gamescom fuarında karşımıza çıkan Mafia 3 ‘ün, bulunduğumuz yıl içerisinde piyasaya sürülmesi zaten büyük bir bilinendi. Ancak net bir tarihten söz etmek pek mümkün değildi. Büyük bir merak uyandıran bu sorunun cevabını, Amazon gibi büyük sitelerdeki Mafia 3 için ön sipariş sayfalarında yer alan çıkış tarihi gidermeye yetti.

b143mafia_3_9

Bahsi geçen ünlü dijital siteler, daha önceki birçok oyunda da bu sızıntıları yaşadığı ve ön sipariş bölümlerinde yer alan tarih büyük ölçüde doğru olmuş ve oyun o tarihte çıkmıştı.

Mafia 3, 26 Nisan 2016 ‘da çıkış yapabilir. Yapımcı şirketten doğrulama veya yalanlama gelmediği için, bu ihtimal oldukça kuvvetli seyretmeye devam ediyor.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar