Mass Effect Andromeda ‘dan İlk Sızıntılar

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

BioWare tarafından geliştirilen ve popüler oyunlarından olan Mass Effect Andromeda’nın görüntüleri sızdırıldı.

BioWare tarafından sunulan ve oyuncuların oldukça hoşuna giden, ayrıca şirketin en önemli oyunlarından olan Mass Effect Andromeda ile ilgili görseller ve 50 saniyelik bir video sızdırıldı. Sızdırılan videoda, 2 yıl öncesinin demo içeriklerinin yanı sıra, geliştirilen bir ara yüz ve kullanıcı odağına rastlamakta mümkün. NeoGAF kullanıcısı olan Taker34’ın söylediğine göre, bu videoyu Andromeda geliştiricilerinden birinin sitesinde bulmuş. Bunun yanı sıra, oyunun dedektifi olarak lanse edilen shinobi602 isimli kullanıcı ise, bu videodan çok daha farklı bir oyunun olduğunu, şuandaki halinin ise; oldukça farklı bir hal aldığı yönünde.

Videoyu izlediğimiz zaman oldukça net bir biçimde, jetpack kullanımına rastladığımız gibi; Krogan’ları ve kullanılan polenlerin etkisiyle de meteorların yeryüzündeki patlamalarının etkilerini gayet iyi bir şekilde görebiliyoruz.

Öte yandan; Mass Effect Andromeda’nın çıkış tarihi olarak 2017’nin başı işaret ediliyor. Hal böyle olunca, bu sene düzenlenecek olan E3 içerisinde ise; oyunla ilgili daha fazla detaya ve oynanış videosuna erişmemiz olağan bir durum olabilir.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar