Medal Of Honor Bedava Oluyor!

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

Origin şirketinin oyun dağıtma alışkanlığı devam ediyor. Origin’in kendi içerisinde yaptığı On The House projesine yeni bir üye daha katıldı. Medal Of Honor: Pasific Assault, ücretsiz olarak sunulacak.

617952-589724_20041103_004

Origin şirketine ait oyunların ücretsiz olarak sunulduğu program olan On The House’ye yeni bir birey eklendi. Yakında Medal Of Honor: Pasific Assault oyunu da ücretsiz olarak oynanabilecek. Oyuna ulaşmak için yapılması gereken tek şey, Origin kullanıcısı olmaktır. 2. Dünya savaşını konu alan Medal Of Honor oyunu, Origin üzerinden normalde 10$ gibi bir fiyatla sunulmaktaydı. On The House programına dahil olmasıyla birlikte, ücretsiz sunulacak.

Daha öncede Need For Speed: Most Wanted oyununu aynı program dahiline alan şirket, şimdi bu oyunla yer değiştirecek. On The House programıyla birlikte yalnızca tek bir oyun ücretsiz oynanırken, hangi sıklıkla ve hangi aralıklarla bu oyunların değiştiği bilgisi de maalesef yer almıyor.

assault

Aynı zaman Medal Of Hono: Pasific Assault oyununun ne zaman ekleneceği gibi bir bilgiye yer verilmezken, EA ‘a ait olan oyunun eklenmesi süresi hakkında yakında tabiri kullanıldı. 2012 yılında son oyunu olan Medal Of Honor: Warfighter oyunuyla birlikte seriyi askıya alan EA, bir süre yeni oyuna yer vermeyeceğini açıklamıştı.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar