Metal Gear Online PC İçin Geldi!

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

Geçtiğimiz yıl çıkan ve yıla damgasını vuran Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Online olarak oynamak isteyenler için Metal Gear Online, sonunda PC için sunuldu.

pcaacskczo595nna6ckb

2015 yılının ortalarında yeni nesil konsollar için ve bilgisayar platformu için çıkışı gerçekleşen Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, oldukça beğenilen bir senaryoya ve açık dünya öğeleri sayesinde muhteşem bir kitleye ulaşmıştı. Oyun ilk etapta PC için Online deneyim sunmuyor olsa da, diğer platformlar için mükemmel bir çevrim içi deneyim sunmuş ve oldukça beğenilerek, PC için geleceği zaman merak ediliyordu.

Konami şirketi tarafından Online sürümü uzun bir süredir beta aşamasında olan oyunun, sonunda Steam üzerinden Online versiyonu satışa sunuldu.  MGS V: Phantom Pain oyununa sahip olan herkesin kullanabileceği Online versiyonuna 19 ile 26 Ocak tarihleri arasında giriş yapmanız, sizlere 3000 Gear Point kazandıracaktır.

metal-gear-online

Birçok online oyunda XP olarak tanıştığımız deneyim puanına, bu oyunda GP olarak tanık oluyoruz. Ayrıca Konami şirketi, oyuna sürekli güncelleme getirerek, hiçbir zaman oyucuların sıkılmayacağı bir deneyime imza atacaklarının da müjdesini verdi.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar