Metin2 Her Geçen Gün Büyüyor

Bu yazı 4 ay önce eklendi.
riza.altiner

Bildiğimiz gibi internet kafelerin olmazsa olmazı bir online oyundur. Oyun gençlerin ve yetişkinlerin oynadığı bir olmakla beraber birçok kullanıcısı bulunmaktadır.

Oyunu eskiden bende çok oynardım. Market açıp bilgisayarı tüm gün açık bıraktım günleri hiç unutamam. Ama gel gelelim her şey tadında güzel. Haberlere birkaç kere çıkan bu oyun ya oyuncunun tehdit edilmesiyle ya da ölüm haberi ile çıkmıştır. Gameforge oyunun yapım ekibi bunları dikkate alarak oyuna birçok yenilik getirmiştir. Metin 2 nesilleri kendine bağımlı edebilecek güzel bir oyun fakat grafik açısından biraz eksik kalsa da oynanabilirlik ve eşya geliştirme sistemi ile bir adım önde bulunmaktadır. Hepimizin bildiği sanal mağaza olan Steam bünyesine kendi oyunlarını ekleyen Gameforge her gün büyümektedir.

Artık oyunu kendi sitesinden indirmek yerine Steam üzerinden ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz. Akıllardaki sorulardan biri ise Steam de bulunan arkadaşının oyuna katıl muhabbetinin Metin 2 de olup olmayacağı, bu cevapsız kalan sorular en yakın zamanda Gameforge ekibi tarafından cevaplanmasını umuyoruz. Birçok karakter sınıfı olan bu oyunda binekler de bulunmaktadır.

Neredeyse her gün bir yenilik getirmekle beraber oyunu daha çok kullanıcıya ulaştırmayı hedefliyor. Steam üzerinde bulunan bir çok MMO oyunu varken Metin 2 böyle bir riskli giriş yapmış olsa da bakalım diğer rakiplerini yakalayabilecek mi?

Benzer Yazılar

DarkOrbit

4 ay önce
riza.altiner

Uzay senaryolu bir oyun olmak üzere 3 şirket arasında olan çatışmayı ele almaktadır. Oyun açıldıktan sonra 3 adet seçenek verir ve bizlere seçim şansı bırakır. Bu seçimden sonra asıl olay başlar ve kendimizi ge...

God Of War 4

4 ay önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar