Microsoft’tan E3 Planı!

Bu yazı 12 ay önce eklendi.
Blood

Gelecek ay yapılması planlanan E3 2016’a sayılı günler kala, şirketlerin açıklamaları da gelmeye devam ediyor. Microsoft ekibinin planı haberimizde!

MS-Dates-E3-2016-Press-Conf

Oyun oynayan ve oyun severler için Haziran ayı başka bir güzelliktedir. Tüm okulların tatil olması, daha fazla zaman bulmanın yanı sıra, E3 etkinliği olarak bilinen Electronic Entertainement Expo’da bu ay içerisinde olması neticesinde, ayın önemini bir kat daha arttırmaktadır. Her yıl düzenli olarak yapılan ve Haziran ayının 2. haftasında düzenlenen E3 2016, bu senede aynı tarihte gerçekleşecek.

Etkinliğin yapılmasına kısa bir süre kala, firmaların oyuncuların dikkatini çekebilmek için ellerinden geleni yapmaları da oldukça normal. Her firmanın E3 etkinliğinde oyunculara mükemmel ürünler, oyunlar veya konsollar sunmasının yanı sıra, geçtiğimiz saatlerde Microsoft şirketinden bir açıklama geldi.

2884734-e3-generic2-microsoft-thumbnail

Bir kullanıcının; ‘ Bu yıl, E3 etkinliğindeki konferansınız ne kadar sürecek? ‘ sorusuna resmi Twitter hesabından yanıt veren şirket, bu yıl ki konferansın 90 dakika süreceğini söyledi. Anlaşılan o ki; bu yıl Microsoft kısa bir sunum gerçekleştirmeyecek. Merak edilen bir diğer konu olan Xbox One ‘nın yeni modelinin bu yıl tanıtılıp tanıtılmayacağını da, Haziran’da göreceğiz.

Etiketler: ,

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar