Mini Fighter

Bu inceleme 7 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Mini Fighter
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

[tabgroup]
[tab title=”İnceleme”]

Mini Fighter

Mini Fighter İnceleme

Not: Mini Fighter sonlandırıldı.

Mini Fighter hızlı bir 2D MMORPG dövüş oyunu. Kore’de güçlü bir kitle edinen oyun Netmarble tarafından global olarak İngilizce dilinde sunuldu. Farklı uzmanlıkları ve zayıf yanları olan 12 karakterden birini seçebileceğiniz Mini Fighter, dikkat ve hızlı refleksler gerektiren bir aksiyon oyunu.

Mini Fighter‘ı diğerlerinden farklı kılan yanı hem odalarda diğer oyuncularla kapışabileceğiniz bir MMO dövüş oyunu, hem de görevleri tamamlamak için haritada gezinip yaratıkları yok edebileceğiniz bir RPG olması. Her iki durumda da tecrübe ve item kazanmaya devam ediyorsunuz, yani sadece PvP ya da sadece quest’lerle oyunda ilerlemeniz mümkün.

2D side-scroll yapısı herkese hitap etmeyebilir fakat Mini Fighter bu konuda oldukça iyi iş çıkarıyor. Kontrolleri öğrenmesi kolay ama ustalaşması zaman alan bir oyun. Çizimler ve efektler oldukça başarılı, yine de anime karakterler herkesin tarzına uymayacaktır. Ayrıca tek çözünürlük seçeneği olması oyunu pencere modunda oynamaya itiyor.

10’un üzerinde oyun modu bulunan Mini Fighter çeşitlilik yönüyle benzer oyunlara fark atıyor. Yüzlerce kişinin çarpıştığı savaşlardan, kuşatmalara ve boss mücadelelerine kadar geniş seçenekler mevcut. Oyunun kontrollerine bir kez alıştığınızda diğer oyuncularla girişeceğiniz PvP savaşları inanılmaz keyifli hale geliyor fakat ilk kapışmalarınızda bol bol yeri öpmeye hazırlıklı olun.

Genel olarak hızlı bir side-scroll MMORPG olan Mini Fighter efsane olmaktan çok uzak ama alabildiğine eğlenceli bir dövüş oyunu. Üstelik babaannenizin tavan arasındaki PC bile bu oyunu oynamanız için yeterli sistem özelliklerine sahip.

[/tab]
[tab title=”Ekran Görüntüleri”]


[/tab]
[tab title=”Video”]

[/tab]
[tab title=”Sistem Gereksinimleri”]

Minimum Gereksinimler:
İşletim Sistemi: Windows 98 / XP / Vista
İşlemci: 700 MhZ Pentium 3 ve üstü
RAM: 128 MB
HDD: 2 GB
Ekran Kartı: Herhangi 16 bit ekran kartı

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 2000
İşlemci: 1.5 GHz Pentium 4
RAM: 256 MB
HDD: 2 GB
Ekran Kartı: Herhangi 16 bit ekran kartı
[/tab]
[/tabgroup]

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar