Mount&Blade: Warband Sonunda Konsollara Geliyor

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

TaleWorlds Entertainment tarafından sunulan Mount&Blade: Warband, yapılan açıklamayla birlikte, bulunduğumuz yıl içerisinde konsollara yani, Xbox One ve PlayStation 4 için yayınlanacağı belirtildi.

mount-and-blade-warband-1

Türkiye’de geliştirilmesiyle birlikte en fazla satıl rakamına ulaşmayı da başaran Mount&Blade: Warband, şimdi ise, konsollara sunulacak olan ilk Türkiye çıkışlı oyun olmaya hazırlanıyor. TaleWorlds Entertainment oyunla ilgili kutulu ve perakende satışları için anlaştığı şirket Koch Media olurken, dijital anlamdaki sunumunu ise, şirketin kendisi üstlenecek. Stratejik savaşmayı tamamen savaşın içinde ve 3 boyutlu olarak oynayabileceğiniz, birebir savaşları içinde yönetebilme şansını da sunan Mount&Blade, orta çağda savaşma şansını oyunculara sunmaktadır.

Mount-and-Blade-Warband-Tutorial-3-Siege-Warfare-Trailer_2

Oyunu oynayan hemen hemen herkesin büyük bir övgüsüne layık görülen bu oyun, sonunda konsol oyuncularına da sunulmuş olacak. Mount&Blade: Warband ise, haritaya yayılmış olan birbirinden güçlü kraliyetlerin savaşını konu almaktadır. Oyun tamamen serbestlik sunarken, mükemmel tarzda olmasıyla birlikte savaş stratejilerinizi ve karakterinizin özellikleri oldukça sağlam bir şekilde kullanabilir ve geliştirerek daha kaliteli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

2016 yılının ikinci çeyreğinde yayınlanması beklenen oyunla beraber, konsol oyuncularına farklı bir deneyim yaşama fırsatı da sunulacak.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar