Mount&Blade: Warband Sonunda Konsollara Geliyor

Bu yazı 2 sene önce eklendi.
Blood

TaleWorlds Entertainment tarafından sunulan Mount&Blade: Warband, yapılan açıklamayla birlikte, bulunduğumuz yıl içerisinde konsollara yani, Xbox One ve PlayStation 4 için yayınlanacağı belirtildi.

mount-and-blade-warband-1

Türkiye’de geliştirilmesiyle birlikte en fazla satıl rakamına ulaşmayı da başaran Mount&Blade: Warband, şimdi ise, konsollara sunulacak olan ilk Türkiye çıkışlı oyun olmaya hazırlanıyor. TaleWorlds Entertainment oyunla ilgili kutulu ve perakende satışları için anlaştığı şirket Koch Media olurken, dijital anlamdaki sunumunu ise, şirketin kendisi üstlenecek. Stratejik savaşmayı tamamen savaşın içinde ve 3 boyutlu olarak oynayabileceğiniz, birebir savaşları içinde yönetebilme şansını da sunan Mount&Blade, orta çağda savaşma şansını oyunculara sunmaktadır.

Mount-and-Blade-Warband-Tutorial-3-Siege-Warfare-Trailer_2

Oyunu oynayan hemen hemen herkesin büyük bir övgüsüne layık görülen bu oyun, sonunda konsol oyuncularına da sunulmuş olacak. Mount&Blade: Warband ise, haritaya yayılmış olan birbirinden güçlü kraliyetlerin savaşını konu almaktadır. Oyun tamamen serbestlik sunarken, mükemmel tarzda olmasıyla birlikte savaş stratejilerinizi ve karakterinizin özellikleri oldukça sağlam bir şekilde kullanabilir ve geliştirerek daha kaliteli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

2016 yılının ikinci çeyreğinde yayınlanması beklenen oyunla beraber, konsol oyuncularına farklı bir deneyim yaşama fırsatı da sunulacak.

Benzer Yazılar

God Of War 4

6 ay önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor.Güzel bir K...

Metin2 Her Geçen Gün Büyüyor

6 ay önce
riza.altiner

Bildiğimiz gibi internet kafelerin olmazsa olmazı bir online oyundur. Oyun gençlerin ve yetişkinlerin oynadığı bir olmakla beraber birçok kullanıcısı bulunmaktadır.Oyunu eskiden bende çok oynardım. Market a...

Yazıyla İlgili Yorumlar