My Lands

Bu inceleme 7 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
My Lands
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

My Lands Türkçe Tarayıcı Oyunu

My Lands İnceleme

Uluslararası Online Oyun Geliştiricileri Konferansında 2011’in açık ara farkla en başarılı tarayıcı tabanlı online oyunu seçilen My Lands: Black Gem Hunting tamamen Türkçe olarak Türk oyuncularla buluşuyor. Travian ve Heroes of Might & Magic 3’ün en güzel özelliklerinin bir araya geldiğini düşünün; dahası, oyunda kazandığınız paraları (yasal olarak) gerçek paraya dönüştürüp gelir elde edebileceğinizi de ekleyelim. My Lands Rus sunucularındaki oyuncular kısa zamanda 300,000 $ üzerinde kazanç elde etmeyi başarmışlar.

My Lands Ekran Görüntüsü

Karanlık ve Aydınlık güçlerin barış içinde yaşadığı bir çağda, daha önce hiç bir ırk tarafından bilinmeyen Black Gem isimli güç kaynağının keşfedilmesiyle dengeler bir anda alt üst olur. Tüm ırklar bu yeni kaynağın kontrolünü ele geçirmek için savaşmaya başlarlar. Büyük imparatorluk çöker ve iç savaşlar patlak verir. Sizin şehrinizin yerleşimcileri de lider olarak sizi seçerler.

My Lands Ekran Görüntüsü 2

Bu aşamadan sonra yeni binalar inşa edip geliştirebilir, bilime yönelip üretim ve savaşta avantajlar elde edebilir, askerler yetiştirip kahramanlar kiralayabilir, yeni şehirler kurabilir, terkedilmiş toprakları ele geçirebilir ve tabii ki diğer oyuncularla savaşabilirsiniz. Kimi zaman diğer oyuncularla müttefik olup daha ciddi çatışmalara girmek durumunda da kalabilirsiniz.

My Lands‘de en önemli kaynak olan Black Gem gerçek parayla satın alınabiliyor. Ayrıca oyun içinde çeşitli görevleri yerine getirerek de Black Gem kazanabilir veya auction’da diğer oyunculardan altın karşılığı satın alabilirsiniz. My Lands‘e özel olarak, oyunda kazandığınız Black Gem‘ler ile premium hizmetlerden faydalanabilir ya da gerçek paraya dönüştürebilirsiniz.

My Lands’e üye olmak için bu linke tıklayın!

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. caner dedi ki:

  millet oyun ilk başlarda sıkıcı geliyor ama 3 gün birinden yardım alarak oynayın biras da form sitesinde konuları okuyun örenmek amaçlı sonradan acayip sarıyorr oyun benden tavsiye

 2. oyuncu dedi ki:

  oyun süper sarıyor tavsiye ederim

 3. cellat dedi ki:

  oyun güzele benziyor