NBA Live 16 Access Yolcusu!

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

Geçen yıl çıkan NBA Live 16 oyununu henüz denemediyseniz, satın almayıp ancak; içinizde oynamak için bir heyecan varsa, Access sitemi sayesinde bu ay içerisinde sahip olabilirsiniz.

33725

EA Tiburon tarafından geliştirilen, yapımcısı ise, EA Sports olan NBA Live 16; geçen yıl içerisinde oyun severlere sunulmuştu. PlayStation 4 ve XBox One için geliştirilip, sevenleri için sunulan bu oyun, beklendiği gibi büyük ses getirmemiş olsa da, Basketbol oyunları severler için oldukça keyifli anlar yaşatmayı becerebilmişti. Dönem şartlarına uygun olarak tasarlanmış olsa da, her oyuncu tarafından sevilmeyen ve sevenleri tarafından beğenilen bu oyunla birlikte, keyifli maçlar yapmak mümkündü.

Geçtiğimiz günlerde, yapımcı şirket tarafından bir açıklama geldi. Electronic  Arts tarafından yapılan açıklamayla birlikte, NBA Live 16 oyununun yakın zamanda Access sistemine dahil olması bekleniyor.

image_1.img

Aylık veyahut yıllık olarak üyelik alabildiğiniz, düşük fiyatla sahip olabileceğiniz EA Access sitemi içerisindeki tüm oyunlara ücretsizce sahip olabilme şansına ulaşabilirsiniz. NBA Live 16 ‘da, Access sistemine dahil olarak, Access üyelik sahiplerine ücretsi olarak sunulacak. 25 Mayıs tarihinde Access sistemine dahil olacak oyun, daha fazla oyuncuya ulaşmayı hedefliyor.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar