Neverwinter F2P MMO olacak!

Bu yazı 6 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Neverwinter Online

Cryptic Studios’un daha önceki oyunları gibi Neverwinter da F2P yolunu seçiyor. Bu kez artık revaçtan düşmeye başlayan ücretli kayıt modeli hiç uygulanmadan oyun baştan aşağı free to play olarak tasarlanacak.

Neverwinter özellikle aksiyon ağırlıklı olarak tasarlanıyor ve buna örnek olarak Vindictus gösteriliyor. IGN makalesindeki satırlar şöyle: “Neverwinter savaşın mouse tıklamalarıyla kontrol edildiği, davranışları hatırlamanın ve reflekslerin düşman sürüsünü yok etmenin anahtarı olduğu Nexon’un Vindictus oyununa benzer olacak.”

Neverwinter‘da ayrıca gerçek para ile satın alınabilen item’ler ve özellikler sadece para ödeyenlere açık olmayacak. Oyun içinde ücretsiz olarak da bunlara sahip olabileceksiniz. Yine de free to play olması dolayısıyla cash shop’ta tüketilebilir eşyalar, pet’ler ve kozmetik nesnelerin satışı yapılacak.

Neverwinter‘ın 2012 yılı sonunda yayınlanması bekleniyor. Daha fazla bilgi için oyunun resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Neverwinter Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

God Of War 4

5 ay önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor.Güzel bir K...

Metin2 Her Geçen Gün Büyüyor

5 ay önce
riza.altiner

Bildiğimiz gibi internet kafelerin olmazsa olmazı bir online oyundur. Oyun gençlerin ve yetişkinlerin oynadığı bir olmakla beraber birçok kullanıcısı bulunmaktadır.Oyunu eskiden bende çok oynardım. Market a...

Yazıyla İlgili Yorumlar