Neverwinter F2P MMO olacak!

Bu yazı 6 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Neverwinter Online

Cryptic Studios’un daha önceki oyunları gibi Neverwinter da F2P yolunu seçiyor. Bu kez artık revaçtan düşmeye başlayan ücretli kayıt modeli hiç uygulanmadan oyun baştan aşağı free to play olarak tasarlanacak.

Neverwinter özellikle aksiyon ağırlıklı olarak tasarlanıyor ve buna örnek olarak Vindictus gösteriliyor. IGN makalesindeki satırlar şöyle: “Neverwinter savaşın mouse tıklamalarıyla kontrol edildiği, davranışları hatırlamanın ve reflekslerin düşman sürüsünü yok etmenin anahtarı olduğu Nexon’un Vindictus oyununa benzer olacak.”

Neverwinter‘da ayrıca gerçek para ile satın alınabilen item’ler ve özellikler sadece para ödeyenlere açık olmayacak. Oyun içinde ücretsiz olarak da bunlara sahip olabileceksiniz. Yine de free to play olması dolayısıyla cash shop’ta tüketilebilir eşyalar, pet’ler ve kozmetik nesnelerin satışı yapılacak.

Neverwinter‘ın 2012 yılı sonunda yayınlanması bekleniyor. Daha fazla bilgi için oyunun resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Neverwinter Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar