No Man’s Sky Hala Toparlanamadı

Bu yazı 12 ay önce eklendi.
Blood

Büyük vaatlerle sunulmuş olsa da, ciddi bir hayal kırıklığına neden olan No Man’s Sky, hala toparlanmaya çalışıyor.

diplo

Oyun tarihindeki en büyük dolandırıcılık olarak adlandırılan No Man’s Sky, oldukça büyük umutlarla oyunculara sunulmuştu. Ancak tamamen hayal kırıklığı olarak karşımıza çıkan oyunun toplanması halen daha mümkünken, oyun yapımcılarının bunu ne zaman keşfedeceği ve anlayacağı merak konusu.

Hello Games tarafından sunulan No Man’s Sky, çıktığı ilk günden itibaren büyük tepki toplayan ve insanları kandırmış olmasıyla da büyük bir çöküşe neden olan yapımlardan birisi. Çıkmadan önce büyük bir özenle hazırlanmış, ciddi çalışmaların eseri olmuş gibi görünse de; hayal kırıklığı olmaktan geri kaçamadı. Yeni gelen güncellemeyle, halen daha düzeltilmeye çalışılıyor.

creatures

İlk etapta Multiplayer özelliğine sahip olan ve ince elenerek hazırlanmış devasa bir evrene sahip olan oyun, herkesi kandırdı. Hello Games’in Twitter hesabından bile ‘No Man’s Sky bir hataydı’ mesajı da, bu varsayımı güçlendiren nitelikte. İnsanlara söylenenle, karşılaşılan durum arasında dağlar var.

Ancak yeni gelen güncelleme ile vaat edilen oyuna dönüşebilir mi? Kesinlikle hayır. Baştan yapılırsa, belki düzelme şansı olur demekten başka elden bir şey gelmiyor. Sizin bu konudaki düşünceleriniz nedir?

Benzer Yazılar

God Of War 4

5 ay önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor.Güzel bir K...

Metin2 Her Geçen Gün Büyüyor

5 ay önce
riza.altiner

Bildiğimiz gibi internet kafelerin olmazsa olmazı bir online oyundur. Oyun gençlerin ve yetişkinlerin oynadığı bir olmakla beraber birçok kullanıcısı bulunmaktadır.Oyunu eskiden bende çok oynardım. Market a...

Yazıyla İlgili Yorumlar