Oyun Tarihinde En Fazla Satanlar

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

Oyun tarihinin en fazla satanlarını öğrenmeye hazır mısınız? En çok sevdiğiniz, en fazla oynadığınız oyunlar bu listede yer alıyor. İsterseniz incelemeye başlayalım.

cebb4fb3debdcd718b9e75249edb18e9

Mario

Belki de bu oyunu bilmeyeni ayıplarlar. O kadar tatlı ve o kadar sürükleyici bir oyundu ki, zamanında en iyi zamanların geçirilmesi için seçilen yegane eğlenceydi. Ne kadar yazarsak yazalım, Mario karakterini ve oyununu anlatmaya yetmez. 509.4 milyon satış rakamı da, dünya üzerinde ne kadar sevildiğini bizlere gösteriyor.

pokemon-black-and-white-colorful-wallpaper

Pokemon

90‘lı yıllarda çocukların abartısız en fazla izlediği ve en çok sevdiği çizgi filmin oyununun bu kadar satması tesadüf değil. İnsanların en sevdiği ve çocukları derinden etkileyen Pokemon, mükemmel bir oyun yaparak, 270.8 milyon satmayı başardı.

Grand-Theft-Auto-Video-Game-Series-1024x629

Ve Grand Theft Auto (GTA)

Bir oyun ancak bu kadar sevilebilir. Bu kadar önemsenip ve insanı kendi içine bu kadar alabilir. GTA, bir neslin eğlencesi..  Hayatımızı istediğimiz gibi yaşayıp, herkesin hayalini kurduğu bir oyun şekliyle tanışmamızda bizleri derinden etkilemişti. Mükemmel ötesi bir tema, aynı zamanda gelen oynanış şekli ve yapabildiklerimizle birlikte, sınırsız eğlence sunan bu oyun, 195 milyon satılarak, başarıyı taçlandırdı.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar