Phantasy Star Online 2 ücretsiz olacak

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Phantasy Star Online 2

SEGA sonunda Phantasy Star Online 2 hakkında bazı bilgiler ve ücretlendirme modelini açıkladı. Uzun zamandır beklenen MMORPG sadece PC için değil PS Vita, iOS ve Android için de yayınlanacak ve free to play olacak. SEGA sanal item satışı üzerinden kazanç elde etmeyi planlıyor.

Phantasy Star Online 2‘nin PS Vita versiyonu PC ile cross platform oynanabilecek. Android ve iOS sürümlerinde ise sadece belli verilerin paylaşımı olacak.

PSO2 için önümüzdeki ay Japonya’da kapalı beta başlayacak ve yaz döneminde de oyun PC için yayınlanacak. Android ve iOS sürümleri yıl sonuna doğru gelecek; PS Vita sürümü ise 2013 başlarında geliyor.

Phantasy Star Online 2 Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. impv92 dedi ki:

    psp de en sevdiğim rpg idi ama benim pc bunu kaldırmaz