Phantasy Star Online 2 ücretsiz olacak

Bu yazı 6 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Phantasy Star Online 2

SEGA sonunda Phantasy Star Online 2 hakkında bazı bilgiler ve ücretlendirme modelini açıkladı. Uzun zamandır beklenen MMORPG sadece PC için değil PS Vita, iOS ve Android için de yayınlanacak ve free to play olacak. SEGA sanal item satışı üzerinden kazanç elde etmeyi planlıyor.

Phantasy Star Online 2‘nin PS Vita versiyonu PC ile cross platform oynanabilecek. Android ve iOS sürümlerinde ise sadece belli verilerin paylaşımı olacak.

PSO2 için önümüzdeki ay Japonya’da kapalı beta başlayacak ve yaz döneminde de oyun PC için yayınlanacak. Android ve iOS sürümleri yıl sonuna doğru gelecek; PS Vita sürümü ise 2013 başlarında geliyor.

Phantasy Star Online 2 Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

God Of War 4

6 ay önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor.Güzel bir K...

Metin2 Her Geçen Gün Büyüyor

6 ay önce
riza.altiner

Bildiğimiz gibi internet kafelerin olmazsa olmazı bir online oyundur. Oyun gençlerin ve yetişkinlerin oynadığı bir olmakla beraber birçok kullanıcısı bulunmaktadır.Oyunu eskiden bende çok oynardım. Market a...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. impv92 dedi ki:

    psp de en sevdiğim rpg idi ama benim pc bunu kaldırmaz