Pokemon Yeni İki Oyun Fragmanı!

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

Pokemon Moon ve Pokemon Sun adındaki, Pokemon’un yeni iki oyunuyla ilgili fragmanlar yayınlandı. Oldukça güzel yeniliklere sahip olan 7. nesil Pokemon oyunlarının detayları haberimizde.

pokemon-sun-and-moon

Pokemon, orta yaşlı insanların çocukluklarında yaşadıkları mükemmel bir deneyimdi. Öyle ki; Nintendo konsoluna sahip olmayan insanların bile, oyun denilince aklına gelecek ilk yapımlardandır. Game Freak şirketinin yapımcılığını, The Pokemon Company şirketinin ise, dağıtıcılığını üstlendiği Pokemon’un 20.yıl dönümüne istinaden, Pokemon Moon ve Pokemon Sun adında iki oyun yayınlanacak.

Oyunlar için hazırlanmış olan fragmanlar, Japonya’da yayınlandı. Fragman’ın içerisinde, Japonya’daki çocuklar için Pokemon’un oldukça büyük bir değer halini aldığına da değiniliyor. Bir önceki seri olan Pokemon Red ve Pokemon Green’in ardından, 20.yıl şerefine iki oyun 3DS konsolu için kullanıcılara sunulacak.

Bildiğiniz gibi, Online olarak Pokemonların saklanabildiği Pokemon Bank sistemi de, çıkacak olan bu iki yeni oyun için onaylanmış durumda. Yakalanmış olan daha önceki Pokemonlarınızı, diğer oyunlar arasında yükleme yaparak, oynamaya devam edebiliyorsunuz.

18 Kasım’da Japonya içerisinde çıkışı gerçekleşecek olan yeni iki oyun, 23 Kasım’da ise; Avrupa’ya açılması planlanıyor.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar