Prime World Türkiye’de

Bu yazı 4 sene önce eklendi.
Emre Yolyapan

Prime World Türkiye

Nival Games firması tarafından geliştirilen MOBA tarzındaki Prime World’ün kapalı betası sürerken oyunun resmi sitesinden yapılan açıklama Türk oyuncuları sevindirdi. Yapılan açıklamada Türk oyuncular için oyunun farklı bir TR server’ının açılacağı belirtildi. Şu an Türkçe olarak kapalı beta testinde olan Prime World’ün TR versiyonuna tr.playpw.com adresinden ulaşarak kapalı beta kaydı yaptırabilirsiniz. Kapalı beta boyunca oynadığınız karakterlerin silinmeyeceği ve kapalı beta süresince oyunu oynayan oyuncuların açık betaya geçişte çeşitli ödüller kazanacağı da oyun yöneticileri tarafından duyuruldu.

Prime World’de Doklar ve Adornialılar olmak üzere 2 farklı ırk ve ırkların kendine ait kahramanları bulunuyor.

Prime World Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

4 hafta önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

5 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. SandaiKitetsu dedi ki:

    Valla çok severek oynuyorum .. Rus oyuncularla grup yapıp onlara karsı savasabılıyoruz .. ama Kiril alfabesi işte anlamadan oynuyoruz onları. oyun Türkçe,Karakter sesleri de Türkçe baya güzel Türkiyeye yönelik çalışmış adamlar… Dota ve LOL benzeri. sınıflar ilgi çekici. denemeye değer.

  2. Ali Hasan Dere dedi ki:

    Oyuna ne kadar güzel dense de bende bir League of Legends değil . DOTA2 , LoL gibi oyunları oynadıktan sonra Prime World beni tatmin etmedi . Kendi köyünü kurma olayından sonra ben oyundan koptum zaten . Ayrıca detaylı bir anlatım yok . Oyun içi kullanışsız.