Rakion Ağustos Etkinlikleri Devam Ediyor

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Rakion Ağustos Etkinlikleri

Rakion Ağustos yaması ile birlikte gelen büyük etkinlikler de Ağustos ayı boyunca Rakioncularla olacak!

Rakion‘a yeni başlayan oyuncular için hazırlanan Başlangıç Paketi ile yeni oyuncular oyuna daha kolay alışacaklar. İçerisinde Özellik Puanı (10), 4x Tecrübe Puanı, Ejderha Pulu Seti ve 3 adet Nak Yardımcı Yaratığı bulunan bu set, acemi Rakionculara çok yardımcı olacak!

Ayrıca Güçlü Kullanıcı Kartı halen Dükkan’da! Büyük özellikler barındıran Güçlü Kullanıcı Kartı’nı bu ay bitmeden satın alın ve üstün özelliklerden faydalanın!

OYUN İÇİ ETKİNLİKLERLE EĞLENCEYE DOYUN!

Herkes Tek, Öldür Kazan, Başkan Savaşı gibi birçok oyun içi etkinlik ile hem binlerce altın ve sürpriz ödül kazanma şansı yakalayın, hem de Rakion Oyun Görevlileri olan Aseloth, Rano ve Zeroth ile tanışma şansı yakalayın!

Rakion incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

God Of War 4

6 ay önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor.Güzel bir K...

Metin2 Her Geçen Gün Büyüyor

6 ay önce
riza.altiner

Bildiğimiz gibi internet kafelerin olmazsa olmazı bir online oyundur. Oyun gençlerin ve yetişkinlerin oynadığı bir olmakla beraber birçok kullanıcısı bulunmaktadır.Oyunu eskiden bende çok oynardım. Market a...

Yazıyla İlgili Yorumlar