Rakion Ağustos Etkinlikleri Devam Ediyor

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Rakion Ağustos Etkinlikleri

Rakion Ağustos yaması ile birlikte gelen büyük etkinlikler de Ağustos ayı boyunca Rakioncularla olacak!

Rakion‘a yeni başlayan oyuncular için hazırlanan Başlangıç Paketi ile yeni oyuncular oyuna daha kolay alışacaklar. İçerisinde Özellik Puanı (10), 4x Tecrübe Puanı, Ejderha Pulu Seti ve 3 adet Nak Yardımcı Yaratığı bulunan bu set, acemi Rakionculara çok yardımcı olacak!

Ayrıca Güçlü Kullanıcı Kartı halen Dükkan’da! Büyük özellikler barındıran Güçlü Kullanıcı Kartı’nı bu ay bitmeden satın alın ve üstün özelliklerden faydalanın!

OYUN İÇİ ETKİNLİKLERLE EĞLENCEYE DOYUN!

Herkes Tek, Öldür Kazan, Başkan Savaşı gibi birçok oyun içi etkinlik ile hem binlerce altın ve sürpriz ödül kazanma şansı yakalayın, hem de Rakion Oyun Görevlileri olan Aseloth, Rano ve Zeroth ile tanışma şansı yakalayın!

Rakion incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar