Rappelz Epic VII Bölüm 4: Antik Miras 24 Mayıs’ta yayında

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Rappelz Epic VII Antik Miras

Sevgili arkadaşlar,

Bir sonraki Rappelz güncellemesi Epic VII Part 4: Antik Miras yolda ve yanında olan bütün Ustalık Sınıfı grupları için olan Kübrik Zindanı, yeni yaratık “Lydian”, yeni zırhlar, silahlar ve kullanıcı önyüzünde bir çok şahane gelişme ile karşınızda olacak.

22 Mayıs’ta Almanya ve Fransa’da, 24 Mayıs’ta İtalya, Türkiye ve Polonya’da oyuncularla buluşacak olan Antik Miras oyunculara harika yeni mücadeleler ve ödüller getirecek.

Bazı şanslı oyuncular ise bugünden itibaren Rappelz ekibinin açtığı Avrupa Test Sunucusunda önizleme imkanına kavuşacak.

Epic VII Bölüm 4 hakkında detaylı bilgiye ve daha fazlasına resmi Rappelz sayfası http://rappelz.gpotato.eu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Rappelz Epic VII Bölüm 4 Ekran Görüntüleri

 

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar