Rocket League Basketbol Moduna Sahip Olacak!

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

Dünyanın en popüler oyunları arasında gösterilen ve son zamanlarda muhteşem bir çıkış yakalayan Rocket League oyunu için, yeni bir mod geliyor! Rocket League oynayanları şimdi ise, Basketbol sahası bekliyor.

e99fe2670be4a002759fe2ad5cc5611e

Yaklaşık olarak 4 milyonun üzerinde aktif oyuncuya sahip olan, yapımcı firmaya ise, 70 milyon doların üzerinde bir gelir sağlayan Rocket League, hız kesmeden güncellemelere ve geliştirilmeye devam ediyor. Oyunda temel olarak yer alan futbol sahası, bir dönem için buz hokeyi salonuna dönüşmüş ve büyük ilgi görmüştü. Şimdiler ise, yapımcı ve geliştirici şirket, basketbol sahası deneyimini kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor. Rocket League Hoops olarak adlandırılacak olan yeni modla birlikte, oyuncuların basketbol sahasında yeteneklerini sergilemeleri bekleniyor.

rocket_league_hoops_1

Psyonix’in sahip olduğu resmi Twitter hesabı üzerinden ekran görüntüsü paylaşarak duyurulan yeni mod, şimdiden ilgi odağı olmayı başardı. Oyuncuları daha şimdiden büyük bir heyecan kaplamasıyla birlikte, gelecek yenilikleri de büyük bir tutkuyla bekledikleri ortada. Şimdilik sadece bir ekran görüntüsü bilgisi gelmiş olsa da, ilerleyen dönemlerde yeni modla ilgili daha fazla bilgi paylaşılacaktır.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar