Ruined

Bu inceleme 6 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Ruined
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

Ruined

Ruined İnceleme

Ruined barışın tarihe karıştığı, yağmalanmış, karanlık ve gizemli San Francisco şehrinin sokaklarında hepsi birbirinden tehlikeli karakterlerden birini seçip diğer oyuncularla kıyasıya kapışabileceğiniz bir 3D broswer aksiyon oyunu.

Son dönemlerde Battlestar Galactica Online ile tanıdığımız Unity Engine sayesinde gerçekçi 3D ortamlar, özgün karakter tasarımları ve nefes kesen aksiyon’u internet tarayıcınızda tecrübe edebilirsiniz. Bir browser oyununda görebileceğiniz en iyi grafiklere sahip Ruined‘de cell-shading tekniği kullanılmış. Eğer sisteminiz zorlanırsa settings bölümünden grafik ayarlarını düşürmeyi deneyin.

Ruined Ekran Görüntüleri

Oyunda seçebileceğiniz 6 karakteri ayırt eden Speed (hız), Health (sağlık) ve Melee (yakın dövüş) değerleri bulunuyor. Karakterleri kısaca özetleyecek olursak:

 • Assassin: Bıçakları ve kafa karıştıran tekniği ile düşmanlarını alt eden, güzelliğiyle de göz kamaştıran suikastçi.
 • Mad Medic: Ölüm doktoru olarak da bilinen kana susamış bir dahi. Yakın saldırısı orta düzey, hızlı ve dayanıklı bir karakter.
 • Crawler: Açlığını gidermek için yüzeye çıkan vahşi ve ilkel bir yaratık. Çok hızlı, dayanıklı fakat saldırıları etkisiz.
 • Samurai: Gizemli ve bir karakter olan Samurai’ın saldırıları orta derecede etkili. Dengeli bir karakter.
 • Enforcer: Kendini düzeni yeniden kurmaya adamış olan Enforcer oldukça dayanıklı, hızlı ve güçlü saldırıları olan bir karakter.
 • Mutant: Güçlü, nazik ve aslında sadece bir çocuk olan mutant oyundaki en güçlü saldırılara sahip karakter. Yavaş olduğunu söylemeye bile gerek yok, fakat vurduğu yeri inletiyor.

Ruined Oyna

Ruined‘de satın alabileceğiniz menzilli silahlar dışında her karakterin kendine özel bir silahı bulunuyor. Farenin sol tuşunu ateş etmek için, sağ tuşunu ise melee silahınızla saldırmak için kullanıyorsunuz. WASD ile karakterinizi yönlendirebilirsiniz. Oynanış yönüyle şikayet edebileceğim tek nokta görüş açısının biraz dar oluşu. Silah ve boost satın almak için iki çeşit para birimine sahipsiniz. Platonium ve Scrap. Belirtmeye gerek var mı bilmiyorum, iyi eşyalara sahip olmak için gerçek para ödeyip Platonium satın almanız gerekiyor.

Sonuç olarak Ruined başarılı bir browser MMO aksiyon oyunu. Grafik yönüyle bu kadar başarılı olan bir oyunun indirilmeye gerek duymaması da ayrı bir güzellik. Tek yapmanız gereken buraya tıklayıp oyuna kayıt olmak. Denemeden geçmeyin.

Ruined Tanıtım Videosu

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

DarkOrbit

DarkOrbit

Uzay senaryolu bir oyun olmak üzere 3 şirket arasında olan çatışmayı ele almaktadır. Oyun açıldıktan sonra 3 adet seçenek verir ve bizlere seçim şansı bırakır. Bu seçimden sonra asıl olay başlar ve kendimizi ge...

?
Puan
League of Angels II

League of Angels II

League of Angels II Oyun Tanıtımı İnsanlığa huzur getirmek, insanlığı karanlık dünyadan aydınlığa eriştirmek için hapsedilmiş meleklerin ruhunu bu karanlık dünyada serbest bırakmanız gerekiyor. Takımınızı topl...

9.3
Puan
Ogame

Ogame

Ogame Oyun Tanıtımı OGame, tarayıcı üzerinden oynanan, aksiyon ve uzayı birleştiren strateji oyunudur. Bu oyunda herkese bir gezegen verilmektedir.Oyunda ki amaç, savaş filolarını geliştirip, bulunduğunuz evre...

8.4
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. Necmi TUNCAY dedi ki:

  BİGPOİNT YOK BU OYUN YARDIMCI OLUN LÜTFEN