S2 – Son Silah GameX Fuarı İçin Hazır!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

S2 Gamex

Türkiye’nin en sıkı, ücretsiz MMOFPS oyunu S2 Son Silah, GameX Fuarı için gün sayıyor. Fuar için çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdüren S2 ekibi, fuarda güzel işler çıkartacaklarını bildirdi.

4 – 7 Ekim’de yapılacak olan Türkiye’nin en büyük oyun fuarı GameX’te, özel bir S2 Takım/Klan Turnuvası yapılacak. Türkiye’nin en iyi E-Sports takımlarının davet usulü ile katılacağı turnuva büyük çekişmeye sahne olacak. Dark Passage, HWA gibi büyük takımlar GameX Fuarı’nda birbirleriyle mücadele edecekler. Yapılacak bu büyük maçın sonunda ise oyuncuları büyük  ödüller bekliyor olacak. 10.000 TL para ödülünün yanı sıra özel oyuncu ekipmanları kazanan takıma hediye edilecek.

Bu büyük turnuvanın yanı sıra S2 stand alanında da anlık etkinlikler de yapılacak. Anlık etkinliklerde oyunculara bir oda numarası verilecek ve GameX fuarında turnuvaya katılan oyuncular bu odada birbirleriyle mücadele edecekler. Bu anlık etkinliklerin kazananları oyun içi ödüllerinden yanında özel hediyelerin de sahibi olabilecek. S2 Görevlilerinin de yer alacağı birbirinden özel maçları oyuncular canlı yayınlarla S2 TV’den takip edebilecekler.

Benzer Yazılar

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

4 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Halo Wars 2 İçin Yeni Video

4 ay önce
Blood

Microsoft şirketinin ürünü olan Halo Wars 2 için, yeni bir fragman yayımlandı. Microsoft’un oyun dünyasına kazandırdığı en önemli oyun serilerinden olan Halo Wars 2, RTS tarzında karşılaşacağımız nadir ...

Yazıyla İlgili Yorumlar