S2 – Son Silah Zafer Bayramı Etkinlikleri

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

S2 - Son Silah Zafer Bayramı Etkinlikleri

Ülkemizin kuruluşunda çok büyük önemi ve yeri olan 30 Ağustos Zaferi, S2 Son Silah’da dün yapılan birbirinden keyifli etkinliklerle kutlandı.

30 Ağustos’ta 30 etkinlik sözü veren oyun görevlileri, gün boyunca yaptıkları farklı aktivitelerle bu sözlerini yerine getirmeyi bildiler. Etkinlik sonunda hepsi yorgun ancak mutluydular : ) Yapılan her 30 etkinlikte de aksiyonlar kat kat arttı. Özellikle etkinlik odalarına girmek için kıyasıya yarışan klanlar görülmeye değerdi. Yapılan maçlarda kazanan takımın tüm oyuncuları güzel ödüllerin sahibi oldu.  Bunun yanında oyun görevlisi’nin karşısındaki takımın maçı kazanması durumunda da bu ödüller 2 katına çıktı. Yapılan tüm etkinliklere toplamda 250 oyuncu katılarak hediyelerin sahibi oldu.

S2 Son Silah’tan örnek etkinlik: Anıtlarla Fotoğraf!

Bir diğer 30 Ağustos etkinliğinde de S2 yine diğer oyunlara örnek teşkil etti. S2 oyuncuları yaşadıkları yerin çevresinde bulunan bir anıtla çektikleri fotoğrafı s2joygame@joygame.com adresine göndererek harika işlere imza attılar.  Resimleri çekip gönderen tüm oyunculara da oyuna yeni eklenen Jin ve Bay Deli karakterleri hediye edildi. Etkinliğe katılan 80 S2 – Son Silah oyuncusu, Atamıza, tarihimize ve Cumhuriyetimize karşı saygı duruşu görevini yerine getirdi.

S2 - Son Silah 30 Ağustos

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar