S2 Son Silah

Bu inceleme 6 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
S2 Son Silah
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

[tabgroup]
[tab title=”İnceleme”]

S2 Son Silah İnceleme

S2 Son Silah İnceleme

Türkiye’nin önde gelen online oyun yayıncılarından Joygame tarafından yayınlanan free to play MMOFPS oyunu S2 Son Silah, altüst olan dünya ekonomisinin yarattığı iç kargaşada yoksul halkın isyan etmesini ve sokakları ele geçirerek, zenginlere hizmet eden polislere karşı verdikleri savaşı konu alıyor. Çeşitli oyun modları ve 25 kadar haritasıyla S2, alışıldık bir MMOFPS olsa da, asıl gücünü oyuncularından ve düzenli olarak gerçekleştirilen etkinliklerinden alıyor.

Son Silah‘a başlarken bir karakter yaratmanız gerekmiyor. Farklı karakter modellerini ve kıyafetleri gerçek para (nakit) ile, bazılarını da oyun içinde kazandığınız altınlarla satın alabilirsiniz. Karakter tipi olarak çok seçenek olmasa da, kıyafet çeşitliliği S2‘nin bu eksiğini kapatıyor. Ekipman olarak da başlangıçta bir otomatik tüfek, sniper rifle, tabanca, bıçak ve el bombasına sahipsiniz. Aynı şekilde yeni silahları da altın veya nakit ile satın alabilirsiniz.

Derin bir oyun yapısı içermediği için S2 Son Silah‘a alışmak için bir kaç oyuna katılmak yetiyor. Takım bazlı karşılaşmalardan oluşan 5 oyun modu: Ölüm Oyunu (standart ve özel), Yok Etme Görevleri, Round’lu Maç ve Mücadele. S2‘nin kontrolleri de FPS standartlarına tamamen uygun. Diğer oyuncular ne düşünür bilmiyorum fakat bana göre karakterler yeterince esnek ve hızlı hareket etmiyor. Bununla birlikte silah tepkileri tatmin edici ve vuruş hissini yaşamanızı sağlıyor.

Grafikleri ile harikalar yaratmasa da S2 Son Silah‘ın gücünün kaynağı yazının başında da söylediğimiz gibi oyuncu kitlesi. Sunucularda karşılaşmalar daima devam ediyor ve genellikle dişli rakiplerle yüzleşiyorsunuz. Öğrenmesi basit fakat ustalaşması zor bir oyun S2. Aradığım klasik bir FPS ve Türk oyuncularla birlikte, Türkçe bir oyun oynamak istiyorum derseniz, kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz.

[/tab]
[tab title=”Ekran Görüntüleri”]


[/tab]
[tab title=”Video”]

[/tab]
[tab title=”Sistem Gereksinimleri”]

Minimum Gereksinimler:
İşletim Sistemi: Windows XP SP3
İşlemci: Intel P4 2.0 Ghz
RAM: 512 MB
HDD: 4 GB
Ekran Kartı: NVidia (FX5700), ATI (Radeon 9500)

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows XP SP3, Windows 7
İşlemci: Intel P4 – 3.0 Ghz
RAM: 2 GB
HDD: 4 GB
Ekran Kartı: NVidia (GT 8600), ATI (Radeon HD 3850)
[/tab]
[/tabgroup]

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. erhanmrcn dedi ki:

  şuana kadar oynadığın online mmofps oyunlarının en iyisi diyebilirim fakak hilelerden dolayı oyun malesef hakettiği değerde değil