Sandbox MMORPG Neo’s Land

Bu yazı 4 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Neo's Land

Neo’s Land isimli projesi ile MMO piyasasına atılmayı planlayan Neojac, Kickstarter üzerinde 100,000$ (Kanada Doları) hedefli bir kampanya başlattı.

Sandbox bir MMORPG olarak tasarlanan Neo’s Land‘in en ilginç yanı ise oyunu destekleyen herkesin projeye tasarım ve içerikte katkı sağlayabilecek olması. Oyuncular zindanlar hazırlayıp, evler inşa edebilecek, yer şekillerini düzenleyip, yeni fikirler için geliştiricilerle iletişime bile geçebilecekler.

PC, Mac, Linux ve browser için hazırlanmakta olan Neo’s Land‘in aylık ödeme sistemi ile yayınlanması planlanıyor. Unity grafik motoru ile hazırlanmakta olan Neo’s Land projesi kulağa ilginç geliyor. Umarız oyun kickstarter’da hedeflediği başarıyı yakalar ve biz de bu orijinal fikri deneme şansını yakalarız.

Neo’s Land hakkında daha fazla bilgi için oyunun kickstarter sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Neo’s Land Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar