Skyforge Açık Beta Tarihi Açıklandı

Bu yazı 2 sene önce eklendi.
JeeWee

Kaliteli MMORPG Allods’un yapımcıları olan Obsidian Entertaintment firması tarafından geliştirilen ve bir süredir merakla beklenen yeni MMORPG Skyforge’un açık beta tarihi sonunda açıklandı.

Oyunun açık beta süreci founder pack satın alan kullanıcılar için 9 Temmuz tarihinde başlayacak olup, tüm kullanıcılara başlangıcı 16 Temmuz olacak.

Açık betanın başlamasının şerefine, ilk hafta oyuna katılan tüm oyunculara “Mechanic Costume” olarak belirtilen kostümlerin verileceği açıklandı.

skyforge

Oyunla ilgili merak edilen bir nokta da oyunun ücretli mi yoksa ücretsiz mi olacağı idi. Oyunun açık beta ile birlikte f2p olarak kullanıcılara sunulacağı belirtildi. Buna göre oyuna ücretsiz olarak erişilebilecek.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar