Skylancer

Bu inceleme 7 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Skylancer
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

Skylancer Browser Oyunu

Skylancer İnceleme

Alaplaya tarafından yayınlanan Skylancer, tarzıyla daha önce gördüklerinize benzemeyen, RPG ve strateji öğelerini başarılı biçimde harmanlayan Türkçe bir browser oyunu. Sular altındaki bir dünyada gök yüzünde süzülen adanızla başladığınız oyunda 3 fraksiyondan birinin mensubu olarak göklerin hakimi olmaya çalışıyorsunuz.

Skylancer oynanış ve gelişim yönüyle bildiğimiz tarayıcı tabanlı strateji oyunlarına çok yenilik getirmese de, kendine has büyüleyici dünyası, el çizimi harika grafikleri, ilginç karakterleri ve diyalogları ile kesinlikle göz kamaştıran ve kendine bağlamayı başaran bir oyun.

Skylancer Tarayıcı Oyunu

Ekranda gördüğünüz dünyayı döndürerek kaynak taşıyan gökyüzü nesnelerine ve korsan gemilerine saldırabilir, kazandıklarınızı kendi adanızı geliştirmekte kullanabilirsiniz.

Geminize dolduracağınız askerlerle çıkacağınız fetihlerde ilginç bir savaş sistemi kullanılmış. Ordunuza dahil ettiğiniz birimler savaş anında sırasıyla meydana çıkıyor ve her ölen birimde tarafların orduları moral kaybediyor. Moral seviyesi sıfıra düşen taraf ise savaşı kaybediyor ve karşı taraf ganimetleri topluyor.

Skylancer‘a başladığınızda yardımcınız size adanızı yönetmenin ve savaşın temel kurallarını anlatıyor. Tutorial bölümü detaylı ve güzel hazırlanmış, bu yüzden oynanış detaylarını burada anlatmaya gerek duymuyorum.

Skylancer Strateji Oyunu

Son olarak oyunun atmosferinden bahsetmeden olmaz. Skylancer‘da sadece grafikler ve oyunun sanatsal tarzı değil, başarılı müzikler ve ses efektleri de mükemmel bir bütünlük, uyum sağlıyor. Martı sesleri, rüzgar, dünyada gezinirken duyduğunuz sakin müzikler ve savaş sırasında çalan heyecanlı müzikler hoş düşünülmüş ve başarılı uygulanmış detaylar.

Eğer arada açıp hoşça vakit geçirebileceğiniz bir browser MMO oyunu arıyorsanız Skylancer tam size göre. Tamamen Türkçe olmasının yanında benzer diğer oyunlardan farklı olan görsel tarzı ve derinliği ile de Skylancer adından uzun süre bahsettirecek gibi görünüyor.

Skylancer‘a ücretsiz üye olmak ve indirmeden hemen oynamaya başlamak için tıklayın.
Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. Denizcan dedi ki:

  Paylaşım ve anlatım için teşekkürler. Ellerine sağlık. 😉

 2. berk dedi ki:

  bu nasıl bi oyun donanımlar birimlere dağıtılmıyo error veriyo :@