Square Enix’ten Dev Kampanya!

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

Tomb Raider, Hitman ve Just Cause gibi oyun seriyle akıllarımıza kazınan Square Enix, 20 TL karşılığında 5 oyun dağıtıyor. Kampanyanın detayları haberimizde..

2903701-7306191786-Hitma

Square Enix oyunlarından hoşlananların ve beğenenlerin çok seveceği bu kampanya, mükemmel sonuçlar doğurabilir. Çünkü 11-20 Mart arasında geçerli olan bir kampanyayla birlikte, Square Enix yapımı olan rastgele verilecek 5 oyuna, 20 TL ‘e sahip olma şansı sunuluyor. Bilmeniz gerekiyor ki, bu tarihler arasında ön sipariş yaptığınız gibi, kodlarınıza ancak 21 Mart tarihinde erişebiliyorsunuz.

Dün Hitman’ın son oyunun çıkmasıyla birlikte, ilgileri üzerine çeken Square Enix, Final Fantasy, Just Cause, Hitman gibi oyunların yapımcısı olmasıyla da, birçok oyun sever tarafından tanınmaktadır. Yeni bir kampanyayla oyun satışlarını yükseltmeyi planlayan şirket, Easter Surprise Box 2016 adını verdiği etkinlik ile birlikte, toplamda 250 TL’e kadar çıkabilecek bir maliyete sahip olan 5 oyunu, yapılacak seçimle birlikte, rastgele 20 TL’e katılanlara sunmayı amaçlıyor. Square Enix’in internet sitesi üzerinden yapacağınız ön satış ile birlikte, sizlere verilecek olan 5 adet oyuna kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

square-enix-ten-efsane-kampanya-5-oyun-20tl-705x290

Öyle ki; bu oyunlara sadece eski yapımlar değil. Rastgele seçilecek olan oyunlar arasında dün itibariyle çıkan Hitman bile bulunabilir. Bu fırsatı değerlendirmek, gayet mantıklı olacaktır.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar