Star Wars Battlefront 2 Yolda!

Bu yazı 1 sene önce eklendi.
Blood

EA şirketi adına konuşan Blake Jorgense, Star Wars Battlefront 2 hakkında açıklamalar yaptı. İşte tüm detaylar..

ogimage.img

Geçen nesilde, büyük eleştiri oklarının hedefi olan ve üst üste 2 kez en kötü firma namına layık görülen Electronic Arts; yeni dönemde bu eleştirileri tekrar üzerine toplamamak için, hatalarından büyük dersler çıkartarak, kendisi gibi büyük bir firmaya yakışmaya tasarımlar yapmaktan uzak duruyor.

Bulunduğumuz sene içerisinde piyasaya sürmeyi planladığı Battlefield 1 ve Titanfall oyunlarıyla birlikte güzel bir çıkış yapmayı planlayan şirket, aynı zamanda; Star Wars: Battlefront oyununun devam niteliğinde olacak 2. oyunu hakkında açıklamalarda bulundu.

2848833-2848826-star+wars+battlefront+key+art

Electronic Arts şirketinin Finans Şefi olan Blank Jorgense, Star Wars: Battlefrond 2 hakkında birkaç detay verdi. Star Wars 8 filmi kadrosuyla ortak çalışmanın eseri olacağını söyleyen Jorgense, aynı zamanda her yıl bir oyunla seriyi ölümsüzleştirmeyi planladıklarına da deyindi. Kaliteli ve oyun severlerin farklı lezzetteki arayışlarına cevap verecek nitelikte olması planlanan bu oyunla birlikte, yeni bir başlangıç ve bol övgülü günlerin beklendiği de ortada.

Kim bilir; belki de yine bir fiyasko yerine, eşsiz bir yapıt başlıyor olabilir.

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar