Star Wars: The Old Republic Detayları

Bu yazı 7 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Knights of the Old Republic’teki olaylardan 300 yıl sonrasını konu alan (ve bazı tanıdık karakterlere de rastlayacağımız) Star Wars: The Old Republic oyuncuları Cumhuriyet ve İmparatorluk arasındaki büyük savaşa davet ediyor.

Star Wars: The Old Republic‘te oyuncular Eski Cumhuriyet ve Sith İmparatorluğu arasındaki savaşın galaksiyi böldüğü, Darth Vader’ın yükselişinden binlerce yıl önceki bir çağı keşfedecekler. İster Jedi, ister Sith olarak ya da diğer klasik Star Wars rollerinden birini üstlenerek kaderinizi belirleyeceğiniz oyunda oyuncular gücün aydınlık ya da karanlık tarafında durabilecekler. Yolculukları sırasında oyuncular birlikte savaşacakları ya da tercihlerine bağlı olarak ihanete uğrayacakları yoldaşlar edinecekler.

Star Wars: The Old Republic daha önce Mass Effect 1-2, Dragon Age 1-2 gibi başarılı RPG oyunlarına imza atmış BioWare’in ilk MMO deneyimi. Oyunun hikayesi üzerinde tam on iki yazar çalışıyor ve tüm karakterlerin benzersiz hikayeleri olması ve devasa bir galaksiye yakışır çeşitlilikte macera sunulması için büyük çaba harcanıyor.

Star Wars evreninin hak ettiği güzellikte bir oyun görmek için sabırsızlanıyoruz. The Old Republic‘in 2011’de belirsiz bir tarihte yayınlanması bekleniyor. Beta başvurusu için oyunun sayfasına (http://www.swtor.com/) üye olabilirsiniz.

Star Wars: The Old Republic Ekran Görüntüleri

 

Star Wars: The Old Republic Sinematik Fragmanı

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

9 ay önce
Zayt

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

1 sene önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar