Strike Vector için dört bağımsız geliştirici bir araya geliyor

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Strike Vector

Online bir bilim kurgu aksiyon oyunu olan Strike Vector, dört bağımsız geliştiricinin kurduğu Ragequit tarafından 15 ayda hazırlanmış bir oyun.

Co-op ağırlıklı olan Strike Vector‘de başarınız yalnızca kişisel yeteneğinize değil, takım oyununa verdiğiniz önem de bağlı. Devasa savaş arenalarında hayatta kalmanın yolu pilotluktaki beceriniz ve refleksleriniz.

Strike Vector hakkında 2014 başında açık betaya geçeceği ve steam üzerinden indirilebileceği haricinde henüz çok fazla bilgi bulunmuyor. Aşağıdaki video oyunu anlamanıza yeterince yardımcı olacaktır. Stike Vector resmi sitesine gitmek için tıklayın.

Strike Vector Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

1 sene önce
Zayt

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

2 sene önce
riza.altiner

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar