Strike Vector için dört bağımsız geliştirici bir araya geliyor

Bu yazı 3 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern

Strike Vector

Online bir bilim kurgu aksiyon oyunu olan Strike Vector, dört bağımsız geliştiricinin kurduğu Ragequit tarafından 15 ayda hazırlanmış bir oyun.

Co-op ağırlıklı olan Strike Vector‘de başarınız yalnızca kişisel yeteneğinize değil, takım oyununa verdiğiniz önem de bağlı. Devasa savaş arenalarında hayatta kalmanın yolu pilotluktaki beceriniz ve refleksleriniz.

Strike Vector hakkında 2014 başında açık betaya geçeceği ve steam üzerinden indirilebileceği haricinde henüz çok fazla bilgi bulunmuyor. Aşağıdaki video oyunu anlamanıza yeterince yardımcı olacaktır. Stike Vector resmi sitesine gitmek için tıklayın.

Strike Vector Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Playerunknown’s Battlegrounds: Hayatta Kalma Savaşı resmen başladı!

2 ay önce
Zayt

Nfinity Games’in Türkiye, Ortadoğu, Kıbrıs ve Azerbaycan’da servisini üstlendiği bilgisayar oyunu “Playerunknown’s Battlegrounds”, 26 Mart Pazar günü İstanbul – Fulya’da bulunan Yapı Endüstri Merkezinde görkeml...

Counter-Strike 1.6 Tekrar Geliyor

6 ay önce
Blood

Zamanın en iyi oyunları arasında olan ve halen daha olsa oynarız diyen bir oyuncu kitlesine sahip olan Counter-Strike 1.6 CS:GO üzerinden geliyor. Geçtiğimiz günlerde bir mod yayıncısı tarafından ilk fra...

Yazıyla İlgili Yorumlar