Supreme Destiny

Bu inceleme 6 sene önce eklendi.
Jack O'Lantern
Supreme Destiny
 • Grafik
  ?
 • Ses
  ?
 • Hikaye
  ?
 • Oynanabilirlik
  ?
 • Genel Puan
  ?

[tabgroup]
[tab title=”İnceleme”]

Supreme Destiny

Supreme Destiny İnceleme

JoyImpact şirketi tarafından geliştirilen ve Vibrant Games aracılığıyla oyunculara sunulan Supreme Destiny alışılmış MMORPG tarzı dışına çıkamamasına rağmen hızlı oynanışı, sadece 135 MB büyüklüğündeki indirme dosyası ve düşük sistem gereksinimleri sayesinde ilgi gören MMORPG oyunlardan biri olma niteliğini taşıyor. Türkiye ve dünyanın bir çok ülkesinden oyuncusu bulunan Supreme Destiny, oyuncularını fantastik bir dünyada geçen büyük bir maceraya götürüyor.

Grafikler bakımından vasat bir oyun olan Supreme Destiny için indirme dosyasının düşük boyutuna bakıldığında beklenenden fazlasını bile verdiği söylenebilir. Oyunun hızlı ve kolay oynanışı sayesinde gelişmekte zorlanmayacak, 400 level ve sonrası bulunan bu derin maceraya bağımlı olacaksınız.

Supreme Destiny’de Hunter, Beastmaster, Foema, Transknight olmak üzere 4 farklı karakter bulunuyor.

Karakter açıklamaları:
Hunter: Yay ve Pençe kullanabilen atik karakterlerdir.
Beastmaster: Yanlarına yardımcı olarak vahşi hayvanlar çağırabilen karakterdir.
Foema: Saldırı ve destek büyüleriyle yardımcı rolünde bir karakterdir.
Transknight: Yüksek hasar gücü bulunan savaşçılardır.

Karakter seçimini yaptıktan sonra 4 haneli bir şifre belirlemeniz istenecek. Şifrenizi belirledikten sonra karakterinizi seçerek oyuna giriş yapabilirsiniz. Bu 4 haneli şifreyi unutmamanız gerekiyor çünkü her girişte ihtiyacınız olacak. Yeni oyuncular oyuna eğitim kampında başlıyor ve 35. seviyeye kadar bu kamptaki yaratıkları öldürerek gelişiyorlar. 35. seviyeden sonra eğitim kampındaki yaratıkları öldüremiyorsunuz, bu yüzden başka bir haritaya geçiş yapmanız gerekiyor. Oyuncuların daha hızlı kasması için ana şehir olan Cast Village’den 2 saatte bir size destek sağlayacak buff’lar alabiliyorsunuz.

Oyunda her karakterin kendine ait sınıfları bulunuyor ve her level atladığınızda yetenek puanları elde ediyorsunuz. Elde ettiğiniz bu yetenek puanlarıyla NPC’den yetenekler alabiliyorsunuz. Supreme Destiny’de at üstünde savaşabiliyor, yeteneklerinizi kullanabiliyorsunuz. Oyunda bulunan zindanlardaki boss’ları keserek değerli nesneler düşürüp bu nesneleri NPC’lere veya pazar kurarak diğer oyunculara satabilirsiniz. Büyük savaşların da bulunduğu oyunda bu savaşlar aracılığıyla kendinizi diğer oyunculara karşı sınayabilirsiniz.

Supreme Destiny’de en sevilen özelliklerden biri olan oto atak özelliğiyle bir tuşa basarak oto atak moduna geçebilirsiniz. Böylece oyuna fazla zaman harcamayarak da karakterinizi geliştirebilirsiniz.

Düşük boyuttaki indirme dosyasına rağmen beklenenden iyi grafiklere sahip olması, hızlı ve kolay oynanışı, bağımlılık yapan macera dolu görevleriyle Supreme Destiny eski ama denemeye değer bir yapım.

[/tab]
[tab title=”Ekran Görüntüleri”]


[/tab]
[tab title=”Video”]

[/tab]
[tab title=”Sistem Gereksinimleri”]

Minimum Gereksinimler:
İşletim Sistemi: Windows 98
İşlemci: PentiumIII 800Mhz / AMD Athlon processor
RAM: 256MB
HDD: 500MB
Ekran Kartı: 64MB Direct 3D destekli

Önerilen:
İşletim Sistemi: Windows 2000 / XP
İşlemci: pentiumIV / AMD Athlon processor
RAM: 512MB
HDD: 1GB
Ekran Kartı: 128MB Direct 3D destekli
[/tab]
[/tabgroup]

Değerlendirme: Değerlendirmelere yukarıda ki yazıdan ulaşabilirsiniz.

Benzer İncelemeler

Star Conflict
8.4
Puan
War Thunder

War Thunder

[tabgroup] [tab title="İnceleme"] War Thunder İnceleme İnceleme hazırlanıyor... [/tab] [tab title="Ekran Görüntüleri"] [gallery link="file" columns="5" ids="16120,16121,16122,16123,16124,16125,16126,1...

8.6
Puan

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. Emre Yolyapan dedi ki:

  bu yuna 1 puan veren kim(: efsane oyunlardan biri grafikleri vasat olabilir ama oyun güzel(:

 2. sami dedi ki:

  Arkadaşlar tavsiye ederim çok güzel oyun